خانه رنگین کمانی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

یک خانه رنگین کمانی که خیلی هیجان انگیز است

همه ما دوست داریم دکوراسیون خانه مان انعکاسی از شخصیتمان باشد و با روش های بی شماری بتوانیم آن را چیدمان کنیم تا هر زمان که قدم در آن می گذاریم بهترین حس ممکن به ما منتقل شود. چیدمان خانه اگر با در نظر گرفتن وجوه شخصیتی مان انجام شود تأثیر بیشتری در احساسات و مسائل روحی و روانی تک تک اعضای خانواده می گذارد.

ادامه مطلب

خانه رنگین کمانی در اینستاگرام
ادامه مطلب
سبک زندگی

این خانه رنگین کمانی در اینستاگرام طرفدار دارد

همه‌ی ما دوست داریم دکوراسیون خانه‌مان انعکاسی از شخصیتمان باشد و با روش‌های بی‌شماری بتوانیم آن را چیدمان کنیم تا هر زمان که قدم در آن می‌گذاریم بهترین حس ممکن به ما منتقل شود.

چیدمان خانه اگر با در نظر گرفتن وجوه شخصیتی‌مان انجام شود تأثیر بیشتری در احساسات و مسائل روحی و روانی تک‌تک اعضای خانواده می‌گذارد.

بدیهی است که همه‌ی ما خانه را محلی امن و سرشار از آرامش تصور می‌کنیم و لازم است بدانید که هر اندازه ابعاد شخصیتمان را در محل زندگی مان بهتر نمایش دهیم، تأثیرات مثبتی که از جانب تمامی عناصر موجود به ما منتقل می‌شود، بسیار بیشتر خواهد بود.

 آمینا موسیولو (Amina Mucciolo) طراحی خانه‌اش را به سمت‌وسویی جدید برده است که مشابهش را کمتردیده‌ایم. آمینا در چیدمان خانه‌اش تماماً از رنگ‌های رنگین‌کمانی استفاده کرده است که شخصیت درونی خودش را نمایش می دهد. جالب است بدانید دکوراسیون خانه‌ ی او در فضای اینستاگرام حسابی غوغا کرده است. 

ادامه مطلب