5 تم جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

۵ تم جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه

دوست دارید چیدمان آشپزخانه تان شبیه به آخرین طراحی مجله‌ های دکوراسیون به نظر برسد اما وقت و پول کافی برای بازسازی کلی ندارید؟ خبر خوب اینکه راهکارهای کم هزینه و کم زحمتی هم وجود دارد که آشپزخانه تان را به زیبایی آشپزخانه مجله های دکوراسیون کند. بهترین قسمت این راهکارها هم این است که می توانید به یک مورد آن اکتفا نکنید و بسته به سلیقه آن ها را با هم ترکیب کنید.

اولین چیزهایی که دیده می شوند همان هایی هستند که هم راستا با چشم هستند.، بنابراین چند تغییر قابل توجهی که می توانید در آشپزخانه انجام دهید مربوط به دیوارها می شود. بیشتر اوقات تغییرات دکوراسیون آشپزخانه معطوف به لوازم، پیشخوان و لوازم آشپزی می شود و دیوارها به حساب نمی آیند در حالی که تغییرات روی دیوار به مراتب چشمگیرتر است.

ادامه مطلب

۵ رویکرد چیدمان آشپزخانه سال ۲۰۱۸
ادامه مطلب
آشپزخانه

۵ رویکرد چیدمان آشپزخانه سال ۲۰۱۸

با فرا رسیدن سال جدید، بسیاری به تغییر و تحول در محیط زندگی خود فکر می کنند. چیدمان محل زندگی یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی است که تاثیر زیادی در یک شروع دوباره و پرانرژی دارد دارد. اما سوال اینجاست که چیدمان کدام فضا باید تغییر دهیم و به چه شکل دیگری درآوریم؟ همچنین چه فضایی بیشترین تأثیر را در خانه و روحیه‌ی اعضای آن دارد؟ بی شک این تغییر و تحول باید در بخشی از خانه که رفت و آمد زیادی در آن صورت می گیرد و دائما در برابر چشم ساکنین قرار دارد صورت گیرد. این فضا جایی نیست جز آشپزخانه!
در ادامه به بررسی ۵ رویکرد چیدمان در آشپزخانه در سال ۲۰۱۸ می‌پردازیم تا با چشم اندازی روشنتر به تغییر فضای آشپزخانه خود فکر کنید.

ادامه مطلب

دکوراسیون آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

با ظروف آشپزخانه هنگام دکوراسیون آشپزخانه چه کنیم؟

ظروف بزرگ و کوچک، قابلمه‌ هایی که نمی‌دانید کجا قرار دهید، کارد و چنگال‌هایی که مرتباً گم می‌شوند و لیوان‌هایی که در جای مناسب قرار نمی‌گیرند و می‌شکنند. 

راه حل چیست؟

بهترین کار این است که به  آشپزخانه  نظم و ترتیب داده شود. اینکه بدانید کدام وسیله را چقدر نیاز دارید و قرار است در چه بازه‌های زمانی از آنها استفاده کنید، بسیار مهم است. با این کار دیگر لازم نیست که برای استفاده از یکی از وسایل آشپزخانه‌ ی خود، تمام کابینت‌ها را خالی کنید و تمام ظروف آشپزخانه را بیرون بکشید و برای مثال یک قابلمه را از جایی از آن دوردست‌ترین نقطه‌ی کابینت بیرون آورید. 
 

ادامه مطلب

تغییرات آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

با این چند روش، همه را از تغییرات آشپزخانه تان، شگفت زده کنید

طراحی و دکوراسیون آشپزخانه چیزی فراتر از انتخاب لوازم خانگی و کابینت هاست. بهتر است بدانید که دکوراسیون آشپزخانه به معنی شخصیت بخشیدن به آن است. پس لازم است که با دقت بیشتری به آن بیندیشید و فکری به حال تغییرات آن کنید. آشپزخانه که اغلب از آن به عنوان قلب خانه یاد می شود، می تواند تاثیر بسزایی بر خانه و اهل خانه، به خصوص خانم خانه بگذارد. یک آشپزخانه ی گرم و زیبا، صاحبش را سر ذوق می آورد! این مکان که هم برای آشپزی و هم بعضا به عنوان فضای سرگرم کننده از آن استفاده می شود، دقیقا همان فضای کلیدی و مهم خانه است که با اضافه کردن بخشی از المان های زیبایی سازی، می تواند ارزش مادی و معنوی خانه را دو چندان کند. 

ادامه مطلب

دکوراسیون آشپزخانه 3
ادامه مطلب
آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

یکی از بخشهای این خانه که به کمک بازسازی آن، تغییرات عمده ای حاصل شده آشپزخانه است.در آشپزخانه به کمک کابینتهای مات مشکی جلوه...

ادامه مطلب

دکوراسیون آشپزخانه مدرن
ادامه مطلب
آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه مدرن زیر ، توسط استودیو معماری MVRDV و برای دوسالانه ی ونیز طراحی شده است.هدف از طراحی این آشپزخانه ی کاملا شفاف کشف آینده ی طراحی در محیط های خانگی است.

ادامه مطلب

طراحی آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

طراحی آشپزخانه

رنگهایی که در فضاهای مسکونی مخصوصا آشپزخانه استفاده می شوند بایستی ، رنگهای شاداب و خوشایندی بوده و به راحتی بتوان از آنها در ترکیب با متریالهای دیگر استفاده کرد.پرهیز از طراحی فضایی کسل کننده و یکنواخت، همواره یکی از چالش های اصلی طراحان داخلی بوده است.انتخاب رنگ ، در طراحی فضایی مانند آشپزخانه باید به گونه ای انجام گیرد که  حس راحتی و تازگی را در فضا القا کند.

ادامه مطلب

خانه ای شبیه انبار
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

خانه ای شبیه انبار

خانه Ishibe به طراحی دفتر طراحی ALTS انجام شده است . به گفته طراح این پروژه آرزوی این مشتری زندگی کردن در خانه ای شبیه به انبار بازسازی شده، است.

ادامه مطلب