بیایید با هم به چند آشپزخانه ایتالیایی سر بزنیم
ادامه مطلب
آشپزخانه

بیایید با هم به چند آشپزخانه ایتالیایی سر بزنیم

ظاهر زیبا و طعم بی‌نظیر انواع غذاهای ایتالیایی شهرت جهانی دارد. غذاهای ایتالیایی را بیشتر با یک بشقاب ساده و بزرگ که حجم کمی...

ادامه مطلب

دکوراسیون آشپزخانه
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه از این جهت اهمیت دارد که آشپزخانه قلب هر‌ خانه است. جایی که در آن می‌توانیم به کمک آشپزی و لذت پذیرایی از خانواده‌مان حس آرامش را به خود و آنها هدیه دهیم. بعضی از ما گاهی برای اینکه روحیه خود را تغییر دهیم تغییراتی را در ظاهر خود یا محیط اطرافمان ایجاد می‌کنیم که خود فرآیندی هیجان انگیز است. حالا اگر در این فرآیند فاکتورهای مربوط به دکوراسیون را هم لحاظ کنیم می‌توانیم علاوه بر لذت بصری به محیطی با کاربری و جذابیت بالاتر دست پیدا کنیم و دکوراسیون آشپزخانه جزو آن دسته از تغییراتی محسوب می‌شود که روی تک تک اعضای خانواده تاثیرگذار است.

ادامه مطلب

دکوراسیون آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

با ظروف آشپزخانه هنگام دکوراسیون آشپزخانه چه کنیم؟

ظروف بزرگ و کوچک، قابلمه‌ هایی که نمی‌دانید کجا قرار دهید، کارد و چنگال‌هایی که مرتباً گم می‌شوند و لیوان‌هایی که در جای مناسب قرار نمی‌گیرند و می‌شکنند. 

راه حل چیست؟

بهترین کار این است که به  آشپزخانه  نظم و ترتیب داده شود. اینکه بدانید کدام وسیله را چقدر نیاز دارید و قرار است در چه بازه‌های زمانی از آنها استفاده کنید، بسیار مهم است. با این کار دیگر لازم نیست که برای استفاده از یکی از وسایل آشپزخانه‌ ی خود، تمام کابینت‌ها را خالی کنید و تمام ظروف آشپزخانه را بیرون بکشید و برای مثال یک قابلمه را از جایی از آن دوردست‌ترین نقطه‌ی کابینت بیرون آورید. 
 

ادامه مطلب

تغییرات آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

با این چند روش، همه را از تغییرات آشپزخانه تان، شگفت زده کنید

طراحی و دکوراسیون آشپزخانه چیزی فراتر از انتخاب لوازم خانگی و کابینت هاست. بهتر است بدانید که دکوراسیون آشپزخانه به معنی شخصیت بخشیدن به آن است. پس لازم است که با دقت بیشتری به آن بیندیشید و فکری به حال تغییرات آن کنید. آشپزخانه که اغلب از آن به عنوان قلب خانه یاد می شود، می تواند تاثیر بسزایی بر خانه و اهل خانه، به خصوص خانم خانه بگذارد. یک آشپزخانه ی گرم و زیبا، صاحبش را سر ذوق می آورد! این مکان که هم برای آشپزی و هم بعضا به عنوان فضای سرگرم کننده از آن استفاده می شود، دقیقا همان فضای کلیدی و مهم خانه است که با اضافه کردن بخشی از المان های زیبایی سازی، می تواند ارزش مادی و معنوی خانه را دو چندان کند. 

ادامه مطلب

مسابقه بزرگ fusics
ادامه مطلب
رویدادها

مسابقه بزرگ fusics

شرکت SCHOTT CERAN® یک شرکت آلمانی پیشرو در بازار جهانی درزمینه‌ی تولید پانل‌های آشپزخانه‌ی سرامیکی است. در این شرکت اختراع و استفاده از روش‌های جدید هرگز متوقف نمی‌شود. این کمپانی معتقد است که هنوز ایده‌های ناشناخته‌ی بسیاری وجود دارد که می‌تواند فضای آشپزخانه را دگرگون کند. کنجکاوی در کشف ایده‌های نو سبب شده که این شرکت به سمت طرح‌ریزی و برگزاری یک رقابت ویژه هدایت شود. 

ادامه مطلب

گرایش جدید در دکوراسیون آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

گرایش جدید در دکوراسیون آشپزخانه : هود های مخفی

هود یک از وسایل ضروری و بسیار کاربردی در آشپزخانه است. هود با خارج کردن بو ، دود و بخاری که هنگام آشپزی بلند می شود ، هوای محیط آشپزخانه را تمیز و سالم نگه می دارد به عبارت دیگر، هود با هدایت کردن مواد معلق در هوا به بیرون از فضای منزل ، میزان رطوبت را در حد مناسبی ثابت نگاه می دارد.

ادامه مطلب

طراحی آشپزخانه اپن
ادامه مطلب
آشپزخانه

طراحی آشپزخانه اپن

طراحی آشپزخانه اپن به دلایل بسیاری مورد علاقه است. اول، می توانید حتی کوچکترین فضا را بزرگتر و روشن تر نشان دهد. یک آپارتمان...

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه از موارد مهم است خصوصا از زمانی که سبک آشپزخانه ها به مفهوم باز و یا Open آمیخته شده است و در مواردی از این هم فرا تر رفته و به نحوی با بخشهای پذیرائی و نشیمن آمیخته شده است و حداقل بیشترین نمایش را در خانه دارا می باشد ، حتما توجه کرده اید که در هنگام ورود به آپارتمان های مدرن بیشترین بخشی که نظر را به خود جلب می نماید آشپزخانه و ملحقات آن می باشد و از سوی دیگر نیز بیشترین زمان زندگی و یا بهتر بگوئیم بیشترین زمان بیداری در خانه ، حول و حوش آشپزخانه می گذرد و به همین علت نیز دکوراسیون داخلی آشپزخانه از ابعاد مهم دکوراسیون خانگی می باشد.

ادامه مطلب

چیدمان آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

چیدمان آشپزخانه

از آنجا که آشپزخانه اصولا در هر خانه ای قلب آن خانه می باشد، چیدمان و طراحی آن بسیار حائز اهمیت می باشد.امروزه طراحان با ایده ها و طراحی های خاصی که برای چیدمان آشپزخانه در نظر می گیرند انگیزه بیشتری برای افراد برای آشپزی ایجاد می کنند.
چیدمان این آشپزخانه توسط شرکت Minosa که یک شرکت نوآورانه استرالیایی در حوزه طراحی داخلی به خصوص چیدمان آشپزخانه و حمام می باشند، طراحی شده است. این خانه متعلق به یک زوج جوان به همراه دخترشان واقع در سیدنی استرالیا می باشد که علاقه مند به آشپزخانه ای به سبک فرانسوی می باشند.

ادامه مطلب