راهنمای خرید بهترین صندلی اپن

27
۰
(۰)

فارغ از آنکه قصد دارید از صندلی اپن و به طور کلی فضای اپن خود چه استفاده ای داشته باشید لازم است در هنگام خرید صندلی اپن به دکوراسیون داخلی فضا و سبک دیگر لوازم منزل خود توجه کافی داشته باشید و در نهایت یک صندلی مناسب سبک دکوراسیون منزل تان خریداری کنید. برای خرید بهترین صندلی اپن برای آشپزخانه خود با ما همراه باشید تا انواع صندلی های اپن مناسب فضاهای مختلف را بررسی کنیم و در نهایت بتوانید بسته به سبک لوازمتان صندلی اپن مناسبی را خریداری کنید

بهترین صندلی اپن

چهار پایه فلزی نهالسان مدل پلیکان

چهارپایه های فلزی

اگر سبک چیدمان دکوراسیون خانه شما کلاسیک است به هیچ عنوان به سراغ چهارپایه های فلزی مانند چهار پایه فلزی نهالسان مدل پلیکان نروید! این مدل صندلی های اپن که سادگی بسیار زیادی در ساخت آنها وجود دارد و عموما در بازار به صورت تکرنگ عرضه می شوند بیشتر مناسب چیدمان های امروزی و خصوصا چیدمان سبک مینیمال هستند.

سبک چیدمان مینیمال را می توان به ساده ترین شکل ممکن سبک سادگی دانست که بسیاری افراد عدم وجود رنگ های مختلف در این سبک چیدمان را ناشی از بی روحی آن می دانند. اگر خانه شما در این سبک چیده شده باشد به خوبی می دانید که در دکوراسیون مینیمال لازم است از هر گونه مصرف گرایی بپرهیزید و سادگی و بهره وری را سرلوحه خرید و چیدمان خود قرار دهید. با توجه به آنکه در چیدمان سبک مینیمال رنگ سفید نقش اساسی بازی می کند خرید چهار پایه فلزی نهالسان مدل پلیکان به رنگ مشکی دکوراسیون شما را از سبک اصلی خود دور نخواهد کرد و با سادگی تمام و البته قیمت مناسب نسبتا به دیگر صندلی های اپن موجود در بازار هر آنچه که از یک صندلی اپن توقع دارید را برای شما به همراه خواهد آورد.

بهترین صندلی اپن
چهار پایه فلزی نهالسان مدل ساده با پشتی استراکچر

یکی دیگر از سبک های دکوراسیون که به خوبی پذیرای چهارپایه های فلزی خواهد بود سبک دکوراسیون صنعتی است. اگر با سبک دکوراسیون صنعتی آشنایی داشته باشید به خوبی می دانید که در این سبک استفاده از مصالح و لوازم به صورت خام رواج دارد و عموما افرادی که این سبک را در چیدمان و دکوراسیون خود استفاده می کنند وجود فلزات سرد و بدون هرگونه روکش را یکی از اصلی ترین شاخصه های مورد توجه در هنگام خرید لوازم می دانند.

چهار پایه فلزی نهالسان مدل ساده با پشتی استراکچر یکی از نمونه محصولات به ظاهر خامی است که می تواند صندلی اپن مناسبی در یک خانه با دکوراسیون صنعتی باشد. این محصول که هیچ روکشی از جنس پارچه یا چرم ندارد به خوبی توانسته زیبایی کافی را به همراه داشته باشد. پشتی این مدل صندلی اپن باعث می شود در نشستن های طولانی مدت بدن دچار خستگی کمتری شود.

بهترین صندلی اپن
صندلی کانتر گردان راحتیران

صندلی های ترکیبی چرم و فلز

اگر دکوراسیون خانه شما از قوانین مربوط به سبک مدرن پیروی می کند و قصد خرید بهترین صندلی اپن برای این سبک را دارید یکی از انتخاب های درست برای فضا می تواند صندلی های اپن ترکیبی چرم و فلز باشد.

برای اپن یا جزیره موجود در یک خانه که چیدمان آن به سبک مدرن است صندلی کانتر گردان راحتیران می تواند بهترین صندلی اپن محسوب شود. در سبک دکوراسیون مدرن استفاده از عناصری مانند فلز، شیشه و فولاد رواج دارد و حس سادگی یکی از اصلی ترین مشخصه های سبک دکوراسیون مدرن محسوب می شود. در این سبک دکوراسیون خطوط نقشی اساسی ایفا می کنند و به همین دلیل محصولی مانند صندلی کانتر گردان راحتیران در چنین فضایی به ایجاد هارمونی بیشتر بین لوازم و وسایل کمک می کند. چنین محصولی که می تواند در رنگ چرم های مختلفی به مشتری عرضه شود به شما کمک می کند ضمن خرید محصولی که از قوانین سبک دکوراسیون مدرن پیروی می کند محصولی به رنگ دیگر لوازم و وسایل خود یا هماهنگ با آنها خریداری کنید.

از جمله جذابیت ‌های این مدل صندلی های اپن آن است که نشیمن راحتی دارند، امکان چرخش و تنظیم ارتفاع نیز در آنها وجود داشته و در نتیجه می توانند برای مصارفی مانند صندلی کار یا نشستن های طولانی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

بهترین صندلی اپن
صندلی کانتر مدل لوکسر جهانتاب

اگر با وجود آنکه سبک مدرن را برای دکوراسیون خود انتخاب کرده اید به رنگ های قهوه ای و خانواده رنگ چوبی نیز علاقه دارید می توانید با تهیه صندلی هایی مانند صندلی کانتر مدل لوکسر جهانتاب این نیاز را برطرف کنید و ترکیبی از پارچه، چوب و فلز را به خانه خود بیاورید. البته نداشتن پشتی در این مدل چهار پایه باعث می شود نیاز مبرمی به یک دیوار تکیه گاه برای استفاده های طولانی مدت داشته باشید. چوب موجود در این صندلی نه آنقدر زیاد است که در میان لوازم دکوراسیون منزل شما نامتعارف به نظر بیاید و نه آنقدر کم است که دیده نشود ترکیب مرغوبی از چوب و فلز که به خوبی می تواند در منزلی با دکوراسیون مدرن جای بگیرد.

یکی دیگر از دکوراسیون هایی که می تواند پذیرای دو یا چند صندلی اپن از جنس چرم و فلز باشد دکوراسیون داخلی به سبک فرانسوی است. در دکوراسیون داخلی به سبک فرانسوی در حالیکه راحتی از اهمیت بالایی برخوردار است اما توجه به زیبایی نیز بسیار زیاد بوده و عموما فضاهایی که به این سبک چیده می شوند از زرق و برق چشم نوازی برخوردارند. در سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی توجه ویژه ای به عنصر سنگ شده و این عنصر مجلل در جای جای فضای خانه هایی به این سبک به چشم می خورد. درست است که در صندلی های اپن ترکیبی چرم و فلز خبری از سنگ نیست اما این سبک صندلی ها پرزرق و برق تر از مدل های چوبی محسوب می شوند و اگر روکش آنها را به رنگ مشکی یا طیفی از خاکستری انتخاب کنید به خوبی می توانند در کنار لوازم و وسایل سنگی قرار بگیرند و باعث زیبایی هر چه بیشتر فضای منزل شما شوند.‍

بهترین صندلی اپن
صندلی کانتر مدل ایویا جهانتاب

صندلی های چوبی

چوب در دکوراسیون داخلی از سال های دور تا به امروز نقش پررنگی را ایفا کرده است و در بسیاری از لوازم خانگی چوب به کار رفته است. صندلی اپن نیز یکی از مواردی است که استفاده از چوب در ساخت آن بسیار رایج بوده و صندلی های اپن چوبی متنوعی در بازار به چشم می خورد و این تنوع بالا باعث می شود بتوانید برای انواع سبک های دکوراسیونی صندلی اپن چوبی تهیه کنید.

صندلی های اپن ساده و چوبی انتخاب بسیار مناسبی برای سبک دکوراسیون داخلی اسکاندیناویایی هستند. در این سبک دکوراسیون داخلی که تمرکز طراحان داخلی روی خطوط ساده، فضاهای منظم و استفاده از چوب است یک صندلی اپن چوبی ساده مانند صندلی کانتر مدل ایویا جهانتاب انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود و اگر بخواهید به اصول سبک دکوراسیون داخلی اسکاندیناویایی به خوبی پایبند باشید لازم است در انتخاب روکش به سمت رنگ های روشن مایل به سفید بروید.

این مدل صندلی اپن و عموما مدل های چوبی ساده در واقع برای استفاده در اکثر فضاهای خانگی مناسب است و آنچه آن را از دیگر مدل ها متمایز می کند امکان استفاده از آن در سبک دکوراسیون داخلی اسکاندیناویایی است. سادگی در فضایی با دکوراسیون داخلی اسکاندیناویایی از اهمیت بالایی برخوردار است و این اصل در هنگام انتخاب صندلی اپن نیز نباید به دست فراموشی سپرده شود.

بهترین صندلی اپن
صندلی اپن آفر مدل بونسای

اگر دکوراسیون داخلی منزل شما براساس اصول سبک سنتی و قدیمی باشد بهترین صندلی اپن ممکن برای منزل شما مدل های تمام چوب هستند. در سبک دکوراسیون سنتی و قدیمی خط های منحنی و چوب های تیره نقش پررنگی را ایفا می کنند که در راستای پیروی از این اصول در دکوراسیونتان صندلی اپن آفر مدل بونسای می تواند انتخاب مناسبی باشد.

البته در سبک دکوراسیون سنتی و قدیمی پارچه های مخمل و ساتن نیز از جایگاه خوبی برخوردارند که به همین دلیل انتخاب یک صندلی اپن چوبی با روکشی از مخمل یا ساتن نیز می تواند به خوبی در میان لوازم و وسایل سنتی شما قرار بگیرد و باعث زیبایی هر چه بیشتر فضای شما شود. البته در مورد انتخاب بهترین صندلی اپن ممکن باید دقت داشته باشید به دلیل ارتفاع صندلی لازم است حتما پارچه روکش از مدلی انتخاب شود که باعث سرخوردن افراد از روی صندلی نشود.

 

صندلی های ترکیبی چوبی

همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره کردیم چوب از جمله عناصری است که کاربردهای بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی داشته و زیبایی این عنصر باعث شده افراد زیادی به آن علاقه داشته باشند. علاوه بر همه اینها حضور چوب در دکوراسیون خانگی افراد باعث گرمای بیشتر محیط زندگی شده و فضایی دلنشین را برای ما ایجاد خواهد کرد.

در ساخت صندلی های اپن از ترکیب چوب و دیگر مواد مانند پلاستیک نیز کالاهای زیبا و باکیفیتی تهیه می شود. یکی از سبک های دکوراسیون داخلی که این روزها جذابیت دو چندانی میان افراد پیدا کرده سبک دکوراسیون داخلی مدرن شهری است. در این سبک از دکوراسیون داخلی که می توان آن را تلفیقی از سبک های صنعتی، مینیمال و معاصر دانست تأثیر شرایط شهری بسیار مشهود است و به همین دلیل سبک مدرن شهری برای آنان که علاقه ای به شباهت منزل خود به شکل شهری ندارند اصلا مناسب نیست.

بهترین صندلی اپن
صندلی داووس استیل هامون

در خانه ای که به این سبک دکوراسیون داخلی چیده شده است دست شما برای خرید انواع مدل های صندلی اپن باز است و می توانید در میان انواع مدل های نسبتا مدرن و جدید کالایی با کاربرد مناسب را برای استفاده به عنوان صندلی اپن استفاده کنید.

صندلی داووس استیل هامون که الهام گرفته از طرح های طراحان برجسته جهانی چارلز و ری ایمز است یکی از انتخاب های مناسب برای صندلی اپن خانه ای به سبک دکوراسیون داخلی مدرن شهری است. این صندلی به خوبی مدرنیته را به تصویر می کشد و ظاهر آن مشخصا برخاسته از ایده های شهری و مدرن است. ترکیب زیبای پلاستیک و چوب در این مدل از صندلی های اپن آن را برای اکثر فضاهایی که با سبک دکوراسیون داخلی مدرن شهری چیده شده اند مناسب می کند. نشیمن مدل های این چنینی می تواند به رنگ های مختلفی انتخاب شود که در نهایت می توان آن را با دیگر لوازم از پیش خریداری شده منزل نیز به لحاظ رنگی ست کرد.

اگر بخواهید ظاهر شهری را با راحتی همراه کنید صندلی های اپنی که نشیمنی شبیه به مبل دارند برای شما انتخاب مناسبی خواهند بود. این مدل صندلی های اپن می توانند برای معاشرت های نسبتا طولانی مدت نیز مورد استفاده قرار بگیرند و با توجه به کوچکتر شدن اکثر خانه های امروزی انتخاب چنین صندلی هایی برای اپن منزل شما می تواند در نهایت نیاز به مبل های بیشتر در فضای داخلی تان را کمتر کند و در نتیجه در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد.

بهترین صندلی اپن
سبک دکوراسیون بوهمی

یکی از سبک های دکوراسیون داخلی که در واقع نمی توان نسخه واحدی در انتخاب صندلی اپن برای آن پیچید سبک دکوراسیون داخلی بوهمی است. در سبک دکوراسیون داخلی بوهمی افراد فارغ از قوانین و قاعده های چیدمان و اصول دکوراسیون داخلی به جمع آوری هر آنچه که به آن علاقه دارند در کنار یکدیگر می پردازند و در این سبک دکوراسیون هیچ قانونی برای انتخاب نوع صندلی اپنتان وجود نخواهد داشت.

اگر خانه شما به سبک بوهمی چیده شده است می توانید بسته به نیازتان صندلی اپن آشپزخانه چرمی، فلزی یا چوبی تهیه کنید و نیازمند پیروی از هیچ قانون مشخصی نخواهید بود.

باتوجه به آنچه بالاتر به آن اشاره شد در کنار نیازهایی که قرار است صندلی های اپن آشپزخانه تان برطرف کنند انتخاب بهترین صندلی برای اپن آشپزخانه کار دشواری نخواهد بود. نکته حائز اهمیت نه در خرید صندلی اپن که در خرید هر گونه لوازم خانگی آن است که مهمترین اصل سلیقه شماست چرا که هیچ کس بیشتر از خودتان در فضایی که برای آن لوازم خریداری می کنید زمان نخواهد گذراند و این شمایید که باید در این فضا احساس راحتی و آرامش داشته باشد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.