جدیدترین مطالب
ویژه

صندلی کودک، بایدها و نبایدها

بحث های زیادی بر سر خوبی یا بدی صندلی کودک شده است البته این را هم باید در نظر گرفت که انواع مختلفی از این صندلی ها موجود است.

ویژه

چطور بهترین صندلی اپن آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

پیدا کردن یک صندلی اپن آشپزخانه می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد چون برای یک انتخاب شخصی و عالی باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید.

ویژه

نکات خرید زیرپایی اداری

با گسترش تکنولوژی و تبدیل شدن کارها به کارهای ثابت که نیاز به یکجانشینی دارند سلامت افراد تهدید شده و به همین منظور محصولاتی برای گریز از این تهدیدها تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از این محصولات زیرپایی است.

ویژه

استیکر، مزایا و نکات خرید آن

استیکر دیواری یا برچسب دیواری، برچسب هایی هستند که مخصوص دیوار طراحی شده اند و می توان با آنها دیوار مکان های مختلف از جمله خانه، محل کار و یا هرجای دیگری را تزیین کرد.

مکان مناسب قرارگیری بوفه و ویترین در دکوراسیون

«در طراحی داخلی همیشه آن عناصری را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید که دوستشان دارید؛ چرا که زندگی کردن با ترندهایی که به شما و سبک تان تعلق ندارند انتخاب خوبی نخواهد بود.» توماس فِزِنت

میز اداری در دکوراسیون

اگر کنجکاوید تا بدانید یک میز اداری را چگونه در دکوراسیون محل کار یا اتاق کارتان در خانه جای دهید با ما در این مطلب همراه باشید.

انتخاب تخت کودک پس از دوران نوزادی

اگر قصد دارید تا کودک نوپای خود را از گهواره به تخت منتقل کنید بسیار قابل درک است که این پروسه هم هیجان انگیز است و هم اضطراب های خاص خودش را برای شما و کودک به همراه دارد.

راهنمای خرید صندلی انتظار

همانطور که از اسمش مشخص است صندلی انتظار مخصوص فضاهایی است که نیاز به توقف طولانی مدت است بنابراین راحتی، دوام و کیفیت صندلی های انتظار بسیار مهم است.

ست میز و صندلی متفاوت

یکی از بخش های دکوراسیون هر خانه ست میز و صندلی است. در اغلب خانه ها یک دستش استفاده می شود و در بسیاری چند دست. از ست میز و صندلی ناهارخوری گرفته تا ست آشپزخانه و حتی ست میز و صندلی اداری.

جایگاه کتابخانه، شلف و باکس در دکوراسیون

کاربرد این موارد در دکوراسیون دقیقا چیست؟ چطور می توانیم با استفاده از کتابخانه، شلف و باکس در دکوراسیون، ظاهر خانه را منحصر به فرد کنیم.

فواید استفاده از زیرپایی ارگونومیک

زیرپایی به قطعه ای شیب دار از مبلمان گفته می شود که دارای پایه است و برای بالا نگه داشتن پا یا در زاویه نگه داشتن پاها و بیشتر در اداره ها و فضاهای کاری برای حفظ سلامتی کارمندان آنجا استفاده می شود.

راهنمای استفاده از جاکفشی و جالباسی در دکوراسیون ورودی خانه

راهروی ورودی یکی از مهمترین بخش های خانه است و معمولا اصلی ترین مبلمان مورد استفاده در این محل هم جاکفشی و جالباسی است.

استفاده از میزهای دست ساز در خانه

برای کار در خانه شاید راحت ترین راه استفاده از میز ناهارخوری باشد اما این را بدانید که داشتن فضایی مختص کار در خانه به شما انگیزه بیشتری می دهد، شاید حتی نیازی نباشد که مخصوص این کار میزی تهیه کنید و فقط لازم باشد که به ایده های موجود برای میزهای دست ساز سری بزنید.

میز کنفرانس و جلسه در دکوراسیون

میز کنفرانس و جلسه یکی از مهمترین وسایل و مبلمان دفاتر اداری است. در حالیکه برخی می گویند داشتن بیش از یک نوع میز کنفرانس چندان مناسب نیست.