جدیدترین مطالب
ویژه

صندلی کودک، بایدها و نبایدها

بحث های زیادی بر سر خوبی یا بدی صندلی کودک شده است البته این را هم باید در نظر گرفت که انواع مختلفی از این صندلی ها موجود است.

ویژه

چطور بهترین صندلی اپن آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

پیدا کردن یک صندلی اپن آشپزخانه می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد چون برای یک انتخاب شخصی و عالی باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید.

ویژه

نکات خرید زیرپایی اداری

با گسترش تکنولوژی و تبدیل شدن کارها به کارهای ثابت که نیاز به یکجانشینی دارند سلامت افراد تهدید شده و به همین منظور محصولاتی برای گریز از این تهدیدها تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از این محصولات زیرپایی است.

ویژه

استیکر، مزایا و نکات خرید آن

استیکر دیواری یا برچسب دیواری، برچسب هایی هستند که مخصوص دیوار طراحی شده اند و می توان با آنها دیوار مکان های مختلف از جمله خانه، محل کار و یا هرجای دیگری را تزیین کرد.

ساید و فایل دو عضو پیشکسوت و مهم فضای اداری

ساید و فایل دو قطعه از مبلمان اداری هستند که از گذشته های دور برای نگهداری از پوشه ها و اسناد مختلف از آنها استفاده می شود و روزگاری ارزش و اهمیت بسیار بالایی داشتند.

تشک مناسب کمردرد کدام است؟

احتمالا شما هم فکر می کنید اگر کمردرد دارید باید سفت ترین تشک ممکن را انتخاب کنید. با اینکه بیشتر مردم این حرف را قبول دارند اما هیچ تحقیق علمی از این نظریه پشتیبانی نمی کند.

همه چیز درباره میز کنفرانس و جلسه

همانطور که می دانیم اتاق کنفرانس یکی از مهمترین فضاهای دفاتر اداری است. اتاق کنفرانس نه تنها برای جلسات مورد استفاده قرار می گیرد بلکه می تواند به عنوان مکانی برای  مصاحبه، دیدار با مشتریان و برگزاری جلسات آموزشی برای کارمندان مورد استفاده قرار گیرد.

تختخواب کودک و نوزاد

اولین و مهمترین بخش از سیسمونی تخت نوزاد است. شاید برخی خرید کمد و باکس و … را به تعویق بیندازند اما وجود تخت از روز اول حضور نوزاد در خانه ضروری است. به ویژه اگر فرزند کوچک دیگری داشته باشید.

راهنمای خرید بوفه و ویترین و تفاوت آنها

بوفه و ویترین دو اصطلاحی است که ما معمولا آن ها را به اشتباه به جای هم به کار می بریم. حتی ممکن است ویترینی بخریم که فروشنده و تولید کننده اسم بوفه روی آن گذاشته است.

۱۰ راه برای جا باز کردن در کمد های کوچک

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در عین لباس نداشتن برای پوشیدن، کمدهایشان هم جایی برای لباس جدید ندارد این مطلب حتما به درد شما می خورد.