جدیدترین مطالب
ویژه

صندلی کودک، بایدها و نبایدها

بحث های زیادی بر سر خوبی یا بدی صندلی کودک شده است البته این را هم باید در نظر گرفت که انواع مختلفی از این صندلی ها موجود است.

ویژه

چطور بهترین صندلی اپن آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

پیدا کردن یک صندلی اپن آشپزخانه می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد چون برای یک انتخاب شخصی و عالی باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید.

ویژه

نکات خرید زیرپایی اداری

با گسترش تکنولوژی و تبدیل شدن کارها به کارهای ثابت که نیاز به یکجانشینی دارند سلامت افراد تهدید شده و به همین منظور محصولاتی برای گریز از این تهدیدها تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از این محصولات زیرپایی است.

ویژه

استیکر، مزایا و نکات خرید آن

استیکر دیواری یا برچسب دیواری، برچسب هایی هستند که مخصوص دیوار طراحی شده اند و می توان با آنها دیوار مکان های مختلف از جمله خانه، محل کار و یا هرجای دیگری را تزیین کرد.

بهترین پارچه ها برای دوخت پرده کدامند؟

پرده ها یکی از اجزای مهم دکوراسیون هستند که معمولا با طرح و رنگ های مختلف خود دکوراسیون خانه را زیباتر می کنند.

چگونه یک مبل تختخوابشوی راحت داشته باشیم؟

معمولاً بچه ها دوست دارند در مقابل تلویزیون دراز بکشند و کارتون تماشا کنند مبل های تختخوابشو بهترین گزینه در این مواقع هستند.

راهنمای خرید و استفاده از پاف در دکوراسیون

یکی از سؤالاتی که همیشه در بین خریدارن مطرح می شود این است که پاف چیست و چه کاربردی در دکوراسیون خانه دارد؟

چگونه می توان از نردبان در دکوراسیون استفاده کرد؟

خیلی از افراد در گوشه انباری خانه شان یک نردبان قدیمی رنگ و رو رفته دارند که با آمدن نردبان های مدرن امروزی شاید به ندرت و برای موارد خاصی از آنها استفاده کنند. اما آنها می توانند در جایی بهتر از انباری استفاده شوند و آن دکوراسیون داخلی منازل است.

ساید و فایل دو عضو پیشکسوت و مهم فضای اداری

ساید و فایل دو قطعه از مبلمان اداری هستند که از گذشته های دور برای نگهداری از پوشه ها و اسناد مختلف از آنها استفاده می شود و روزگاری ارزش و اهمیت بسیار بالایی داشتند.

تشک مناسب کمردرد کدام است؟

احتمالا شما هم فکر می کنید اگر کمردرد دارید باید سفت ترین تشک ممکن را انتخاب کنید. با اینکه بیشتر مردم این حرف را قبول دارند اما هیچ تحقیق علمی از این نظریه پشتیبانی نمی کند.

همه چیز درباره میز کنفرانس و جلسه

همانطور که می دانیم اتاق کنفرانس یکی از مهمترین فضاهای دفاتر اداری است. اتاق کنفرانس نه تنها برای جلسات مورد استفاده قرار می گیرد بلکه می تواند به عنوان مکانی برای  مصاحبه، دیدار با مشتریان و برگزاری جلسات آموزشی برای کارمندان مورد استفاده قرار گیرد.