طراحی دکوراسیون
سایر فضاهای عمومی

طراحی دکوراسیون

۰
(۰)

هتل Kinsterna عمارتی باز سازی شده متعلق به قرن ۱۸است که نشانه هایی از قرن ۱۳ نیز در آن مشاهده می شود. بازسازی این عمارت در نهایت دقت و به گونه ای انجام شده است که به لایه های تاریخی آن صدمه ای وارد نشود.معماری این عمارت بازدیدکنندگان را تشویق می کند که به تفسیر بنای تاریخی و کشف لایه های تاریخی آن بپردازند.

خاطرات تاریخی ، طبیعت، مادیت و …همه در یک اثر زیبای معماری جمع شده اند و به عبارت دیگر افراد با اقامت در آن می توانند گذر در زمان را لمس کنند.

آب عنصر اصلی این طراحی است و در طی سالیان متوالی حاصلخیزی را به این مکان آورده است.جریان طبیعی آب ازکوه سرچشمه گرفته و در سایت پروژه جریان دارد. آب مانند رودخانه ای تا نزدیکی مخزن آب این عمارت که استخر بنا به کمک آن پر می شود امتداد می یابد.این ساختمان از دید فوق العاده ای به اطراف برخوردار می باشد در سمتی از آن قلعه تاریخی Monemvassia ودر سمتی دیگر رشته کوههای Taygetus واقع شده است.

اتاقها و سوییتهای این پروژه به کمک متریالهای موجود محلی بازسازی شده اند و به همین خاطر است که فضاها هنوز هم رنگ و بوی گذشته را دارند.لایه های فریبنده ی سازه این عمارت ، سنگهای برش خورده ای هستند که کنار یکدیگر قرارگرفته اند و روی آنها را لایه ی ضخیمی از گچ پوشانده است.دیوارهای داخلی این عمارت الگوهاو طرحهای سنتی و قدیمی دارند. سقفهای این عمارت یا هنوز سنگی و گنبد شکل هستند و یا تیر چوبی می باشند.فضای مربوط به آبگرم این عمارت دارای طراحی دکوراسیون و نورپردازی جالبی است مهمانان از فضایی با نور کم در بخش پذیرش به اتاقهایی پرنور هدایت می شوند و بنابراین تجربه ای جذاب و متفاوت خواهند داشت.

هنگام بازسازی بخشی به این عمارت جهت جانمایی فضاهایی بیشتر اضافه شده است این بخش در واقع یک مجاورت هیجان انگیز بین دو معماری تاریخی و معاصر است.الگوها و نقوش قدیمی به صورت استادانه در این بخش پلان استفاده شده است.

حتما بخوانید:  دکوراسیون سالن‌های آرایشگاه، در هر سایز و هر شکل

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط