اتاق خواب 1
اتاق خواب

اتاق خواب

۰
(۰)
در نمایش گاوبازی برای ورود هریک از گاو بازها به صحنه باید مقدماتی فراهم شود. یکی از این مقدمات، لباس گاوبازها است که برای خود یک اثر هنری خاص و مملو از جزییات است.در واقع لباس گاوبازی ترکیبی استادانه و جذاب از سرمه دوزی، یراق دوزی، و منجق دوزی و… می باشد و معمولا هیجان صحنه گاو بازی مانع دیده شدن آن می گردد.
دیزاین داخلی این اتاق خواب منعکس کننده ی تصویری از یک نمایش هیجان انگیز گاوبازی است که در آن گاوباز با لباس قرمز و گلدوزی شده ی طلایی رنگ برتن و پارچه ی قرمز در دست در مقابل یک گاو نر سیاه که به پارچه ی قرمز خیره شده قرار گرفته است.هیجان ، شور و اشتیاق در این دیزاین موج می زند.
نورمخفی های کارشده روی سقف و پشت مبلمانها اولین چیزی است که توجه مهمانان هتل را بعد از عبور از راهروی پیچ خوره ی فلزی و باز کردن درب به خود جلب می کند.به کمک این نورها اتمسفری در فضا ایجاد شده که گویا این فضا نقطه ی پایانی زمان و مکان است.در واقع عبور از تونل پیچ خورده ی ورودی به مهمانان این احساس را منتقل می کند که خطوط مورب بر فضا تسلط پیدا کرده اند و رنگها و متریالها به ریز فضاها تحمیل شده است.در کنار این همه خطوط تحمیلی مورب ، پرده ی طلایی رنگی که در فضا رقصان بوده و آن را با انحنایی نرم به دو بخش تقسیم کرده خودنمایی می کند.

مبلمانهای به کار رفته در این اتاق به گونه ای طراحی شده اند که گویا برشی از دیوار هستند و به عنوان بخش جدانشدنی از محیط خودنمایی می کنند.

حتما بخوانید:  طراحی اتاق خواب
حمام این اتاق دارای فرمی ال شکل می باشد و همین فرم ال شکل سبب طنین انداز شدن بهتر موسیقی در فضا می شود. زمانیکه موسیقی به طور مناسبی در فضای حمام پخش شود دارای اثری شفابخش است. احساس کردن وشنیدن لرزش ها و نوسانات صدا در یک موزیک آرام بخش کمک می کند تا قلب با ریتم منظم تری کار کند و به همین ترتیب بدن تحت تاثیر آن قرار گیرد و سایر ارگان ها نیز تحریک شوند تا منظم تر و بهتر فعالیت کنند. در واقع موسیقی باعث می شود تا تمام دستگاه ها و سیستم های بدن به شکل هماهنگ تر فعالیت کنند.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط