مبلمان اداری برای فضاهای کاری مدرن
فضای اداری

نسل جدیدی از مبلمان اداری برای فضاهای کاری مدرن

۰
(۰)
صندلی longo nomada
صندلی longo nomada

صندلی ‘longo nomada’ را ramos و bassols برای ACTIU طراحی کرده‌اند. این صندلی در محدوده مبل و صندلی‌هایی قرار می‌گیرد که خود یک واحد مستقل هستند اما می‌توانند مانند قطعه‌ای از یک پازل در یک ساختار قرار بگیرند. ساختار و اجزاء دیگر این صندلی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند ماژول‌های محیط کار را در یک فضا به هم متصل کنند. این صندلی می تواند به صورت ترکیبی با قطعات دیگر یا مستقل مورد استفاده قرار بگیرد. به طور مثال می تواند با میزهای مدیریتی، قفسه‌های کتاب و یا پانل‌های عایق صوتی و کابل‌های شارژ ترکیب شود. چنین مبلمان چند منظوره‌ای با سبک مستحکم و در عین حال فرم ظریف مینیمالیستی خود، می‌تواند چندین بخش را در یک فضا ایجاد کند.

میز اداری twist

میز اداری twist

و اما میز ‘twist’ همانطور که از نام آن به معنی «پیچ و تاب» برمی‌آید، به محیط کار ویژگی‌هایی چون سبکی، اصالت، بدیع و منعطف بودن می‌دهد. کلاف آن از آلومنیوم توپر است و می‌تواند سه ایستگاه کاری را در یک ساختار واحد ایجاد کند. این میز کاری در شکل‌های مختلف و در ارتفاع استاندارد یا بلند تولید شده و مناسب برای هر دو استفاده فردی یا گروهی و برای جلسات و سخنرانی‌هاست. همچنین انعطاف‌پذیری این نوع میز به نحوی است که می تواند تا شعاع ۳۶۰ درجه از اتصال مرکزی خود تغییر وضعیت دهد و بچرخد.

صندلی efit

صندلی efit

همچنین ACTIU در نمایشگاه ارگاتک ‘efit’ را به عنوان صندلی چند منظوره برای محیط‌های کاری ارائه نمود. این صندلی با توجه به ویژگی‌های نسل جوان مناسب‌سازی و به مدلی پویا، منعطف و خلاقانه تبدیل شده‌است. از منظر سلامت محور بودن، این صندلی راحت و ارگونومیک است. پشتی آن انعطاف‌پذیر است و قابلیت نفوذ هوا به لایه‌های داخلی در آن وجود دارد. همچنین برای راحتی بیشتر کارکنان، ارتفاع و پشتی صندلی متناسب با وزن هرشخص قابل تغییر است.

حتما بخوانید:  شورش توپ‌های ژیمناستیک، علیه صندلی اداری!
صندلی مدیریتی TNK flex

صندلی مدیریتی TNK flex

صندلی “TNK flex” نوع دیگری از این خانوادهصندلی‌های اداری است که در گروه صندلی‌های مدیریتی قرار می‌گیرد. این صندلی خودتنظیم به طور مستقیم خود را با شکل و حرکت بدن انسان تطبیق می‌دهد. دو تحول اساسی جدید در آخرین طراحی این مدل وجود دارد، اول اینکه نشیمن معلق صندلی به دلیل محفظه‌های هوای داخل فوم، احساس بی‌وزنی را به مخاطب القا می‌کند، دیگر این‌که در صورت تغییر در وضعیت نشستن ارتفاع و دیگر ویژگی‌های قابل نتظیم آن تغییر می‌کند و «تعامل تماسی» با کاربر دارد. این پیشرفت در ساختار صندلی به کاربر کمک می‌کند تا در طول استفاده، از کارایی و وضعیت صحیح نشستن خود اطمینان حاصل کند.

نیمکت bend

نیمکت bend

نیمکت “bend” آخرین محصول این مجموعه است که گروه stone آن را طراحی کرده است. خاصیت نرم و فنری “bend”، آزادی و راحتی بیشتری را برای کاربر فراهم می‌کند. پیچ و تاب این نیمکت از روی مدل رودخانه شبیه‌سازی شده که امکان سازگاری با نیاز کاربران مختلف را فراهم کرده است. همچنین این نیمکت با عمق‌های متنوع توانایی تولید یک ظرفیت تقریبا نامحدود برای سفارشی‌سازی را دارد. این سیستم را می‌توان با ویژگی‌هایی مانند میزهایی با شارژ القایی یا گلدان‌ها ارتقا داد. “bend” با داشتن انعطاف‌پذیری و طیف گسترده‌ای از افزودنی‌ها، دارای کاربری‌های متعددی است؛ همانند سایر محصولات مبلمانی این مجموعه.

مجموعه مبلمان

مجموعه مبلمان “cool working”

در مجموعه “cool working”، شش سناریوی متفاوت برای طراحی قطعات مبلمان در نظر گرفته شده است و در هر کدام از آنها محیطی متناسب با نیازهای کاربران خاص، طراحی شده است. در تمامی این شش سناریو، بهبود وضعیت سلامت و افزایش کلی بهره‌وری مورد توجه بوده است. چهار روند کلی که طراحان ACTIU آن را پیش می‌برند افزایش تمرکز کارکنان، ایجاد فضای همکاری، اجتماعی بودن و آموزش است. با استفاده از این روندها و درک نیازهای مشتریان، ACTIU توانسته محیط کاری را بهینه و راه حل مناسب برای ایجاد یک فضای منحصر به فرد را پیدا کند.

حتما بخوانید:  صندلی اداری
مجموعه مبلمان

مجموعه مبلمان “cool working”

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط