میز کنفرانس در دکوراسیون
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

میز کنفرانس و جلسه در دکوراسیون

۰
(۰)

خیلی ها عقیده دارند داشتن یک اتاق کنفرانس با مبلمانی گران قیمت که ممکن است برای اکثر اوقات هم بدون استفاده باشند خیلی هم کار ضروری و درستی نیست اما از این نکته نیز نباید غافل شد که یک میز کنفرانس شیک نشان از تصمیم گیری های بزرگ و کلان در آن شرکت خواهد بود و باید به درستی انتخاب شود تا فضای راحتی را برای افراد شرکت کننده در جلسه فراهم کند. در این مطلب ما به بررسی شکل و ساختار و چگونگی استفاده از میز کنفرانس در دکوراسیون شرکت ها و دفاتر اداری پرداخته ایم. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

میز کنفرانس در دکوراسیون

استفاده از میزهای دایره ای برای ارتباط راحت تر بین افراد حاضر

یک میز دایره ای را در نظر بگیرید که همه افراد به طور یکنواخت بر سر میز بنشینند، همدیگر را ببینند و با یکدیگر صحبت کنند. میزهای گرد برای اتاق های جلسه کوچک مناسب هستند و باعث صرفه جویی در فضا می شود و امروزه که همه فضاها در حال کوچک شدن هستند استفاده مناسب از فضا بسیار مهم است. برای جلساتی که همه شرکت کننده ها باید مشارکت داشته باشند یک میزگرد کنفرانس در دکوراسیون اتاق می تواند بسیار کاربردی و مناسب باشد.

میز کنفرانس در دکوراسیون

مکان قرار گیری میزهای کنفرانس و جلسه در دکوراسیون

یک میز کنفرانس بزرگ و مربع نیازی به یک اتاق مخصوص ندارد. این میزها در هر مکانی قابل استفاده هستند. حتی اگر یک دفتر باز داشته باشید میزهای جلسه مربع را می توانید در مرکز آن فضا قرار دهید تا نقطه کانونی یک تیم باشد.

حتما بخوانید:  دکوراسیون دفتر کار

میز کنفرانس در دکوراسیون

توجه به ابعاد و اندازه میز کنفرانس

قرار دادن تعداد افراد کم در پشت یک میز کنفرانس بزرگ می تواند صمیمیت تیم را به معنای همکاری نزدیک با یکدیگر از دست بدهد. برای اتاق های کنفرانس کوچک میزهایی در نظر بگیرید که در آنجا افراد تیم احساس ناراحتی نکنند. میزها چه به صورت دایره و چه به صورت مربع باید کوچک باشند و حریم خصوصی افرادی را که نیاز به تمرکز دارند فراهم کند. هر چه اتاق راحت تر باشد افراد آزادانه تر ایده پردازی می کنند و بیشتر احساس راحتی دارند.

میز کنفرانس در دکوراسیون

میزهای چند منظوره به معنای نامناسب بودن نیست

در بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک فرصت های آموزشی زیادی وجود دارد و این را به یاد داشته باشید که تدریس با یک میز بزرگ همیشه بهترین کار نیست. گاهی اوقات میزهای جلسه و کنفرانس باعث می شود افرادی که روبروی صفحه نمایش نیستند گردن و یا صندلی خود را بچرخانند این موقعیت خوبی نیست. بهتر است که برای بعضی از اتاق های جلسات میزهای مدولار خریداری شود که بتوان به راحتی آنها را با روش های مختلف شکل داد.

میز کنفرانس در دکوراسیون

استفاده از میزهای کنفرانس استاندارد و ارگونومیک

گاهی اوقات هیچ چیز به جز یک میز کنفرانس زیبا در دفاتر اداری کاربردی و اجرایی نخواهد بود. اگر داشتن میز کنفرانس برای شما و شرکتتان یک ضرورت است راحتی افراد را نادیده نگیرید. میزهایی با ارتفاع استاندارد و ارگونومیک و صندلی هایی با پارچه های قابل تنفس و قابل تنظیم خریداری کنید. هرچه افراد در این جلسات راحت تر باشند بیشتر بر روی صحبت ها و ایده هایی که در جلسات مطرح می شود تمرکز می کنند.

حتما بخوانید:   مبل و کاناپه راحتی با پارچه پرنقش و نگار آری یا نه؟

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط