مدل لوستر
طراحی صنعتی

مدل لوستر

۰
(۰)

این لوسترها به اندازه ای خلاقانه و زیباهستند که هر کدام از آنها به تنهایی می توانند دکوراسیون داخلی را متحول کنند و نقطه ی کانونی فضا باشند .این لوسترها می توانند یک قطعه ی هنری مدرن ویا بخشی از یک دیزاین کلاسیک باشند.هربار که به این لوسترها نگاه کنید، ایده و داستانی جدید را خواهید یافت.

لوستر با نام دختران نمونه ی کاملی از ترکیب فرم وعملکرد وزیبایی است. این لوستر به شکل مانکن هایی با ماسکهایی بر چهره، ساخته شده است که با نورپردازی خاص خود، ایده ای منحصربه فرد و اثری هنری است .

لوستر با نام پرنده نوعی چراغ کلاسیک است. این لوستر از قطعاتی از جنس پروپیلن به شکل پر پرنده که به صورتی هنرمندانه در کنار یکدیگر قرار گرفته اند، ساخته شده است .این لوستر با رنگ بندی خاص خود چراغی منحصر به فرد برای استفاده در اتاق کودک و یا در آشپزخانه است.

فرشتگان و شیاطین، نام لوستر منحصر به فرد دیگری است که با طراحی خاص خود این گونه به نظر می رسد که در فضا معلق است.این لوستر از شیشه ها و کریستالهای رنگی ساخته شده است و در هر اتاقی با هر ترکیب رنگی می تواند جلوه ای خاص داشته باشد.

آسمان، نام لوستر منحصر به فردی است که از قطعات اکریلیک ساخته شده است.طراحی این لوستر همان طور که از نامش پیداست بارشی رنگارنگ از آسمان است.به کمک این نورپردازی خاص اتمسفری زیبا درفضا ایجاد شده است.بانگاه کردن به سقف ومشاهده ی رفلکتهای روی سقف فضای زیر آب تداعی می شود و با مشاهده ی قطعات آویز، بارش از آسمان تداعی می گردد.

حتما بخوانید:  10طراح مبلمان معاصر که باید آن‌ها را بشناسیم

گنبد بزرگ ، لوستر جذاب و زیبای دیگری است که با استفاده از تکنیکهای قدیمی ساخت قایق ساخته شده ،با این تفاوت که به جای کشیدن پوست بر روی فریم از آلومینیوم با روکش برنج استفاده شده است.

لوستر زیر با نام گیاه واژگون ، از مس و اکریلیک ساخته شده است و به کمک منبع نور غیر معمول خود زیبایی خاصی در فضا ایجاد کرده است.

طاووس ، نام لوستر جذاب دیگری است که با الهام از پرطاووس ساخته شده است.این لوستر زیبای قرمز رنگ اتمسفری خاص در فضا ایجاد کرده است

لوستر زیر از کنار هم قرارگرفتن قطعات اکریلیک که تصاویری خاص روی آن چاپ شده، ساخته شده است.

ذهن های سخنگو نام لوستر زیبای دیگری است که خود قطعه ای هنری نیز می باشد.این لوسترخلاقانه مناسب برای تمام فضاهایی نظیر آشپزخانه است که افراد در طول روز ساعاتی را در آن دور هم سپری می کنند.

پرنده ای از بهشت نام لوستر زیبایی است که از ترکیب کریستال وفلز ساخته شده است.

این لوستر زیبا ، از ورقه های برش خورده کامپوزیت که دارای الگوهای مختلفی هستندو به زیبایی هرچه تمام تر با تا شدن فرم یافته اند ساخته شده است.

این لوسترغول پیکر زیبا، با الهام از شیرینی دونات و از ترکیب شیشه و کریستال ساخته شده است.این لوستر منحصر به فرد خود یک اثر هنری است و جلوه گاه تلفیق هنر و نور می باشد.

لوستر بازیگوش،لوستری فانتزی است که در رنگها و اندازه های مختلف تولید می شود ،رنگ قرمز آن کامل کننده فضایی است که در آن شومینه وجود دارد.

حتما بخوانید:  انواع لوستر مدرن مناسب چه دکوراسیون هایی هستند؟

گوی زندگی ، حبابی است شیشه ای که در داخل یک محفظه ی مارپیچی ساخته شده از پلی کربنات و اکریلیک واقع شده است. این لوستر مدرن جلوه ای خاص به فضا می بخشد.

قاصدک، لوستر کریستالی زیبایی است که می تواند اتمسفری خاص در فضا ایجاد کند.

این لوستر زیبا با استفاده از اکریلیک و با الهام از گیاه اکالیپتوس ساخته شده است.

این لوستر کلاسیک زیبا از ترکیب متریال های مختلف مانند اکریلیک،کهربا،توپهای رنگی شیشه ای کوچک و… ساخته شده است.کهربا به صمغ فسیل شده ی درخت گفته می شود که به خاطر رنگ زیبایش دارای ارزش است ودر ساخت اشیا تزیینی وجواهرات استفاده می شود.

این لوستر زیبا با الهام از سبدهای بومی استرالیا و با استفاده از کریستالهای رنگی زیبا ساخته شده است.

این لوستر غول پیکر زیبا با استفاده از تکنولوژی برش لیزری و ازقطعات اکریلیک ساخته شده است حس تعلیق در فضاها یکی از ویژگیهای بارز این لوستر است.

منبع:http://www.trendir.com

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط