ماركتينگ خوگر
ادامه مطلب
books

مارکتینگ خوگر و خبرنامه پایان سال ۹۹

مارکتینگ خوگر : با شنیدن نام فروشگاه اینترنتی مبلمان و دکوراسیون خوگر چه چیزی در ذهن شما نقش می بندد؟ پاسخ هر چه باشد، همان تعریف برند خوگر در نزد یکی از مخاطبان خود یعنی شماست.

ادامه مطلب

صندلی اپن چوبی
ادامه مطلب
books, صندلی اپن

صندلی اپن چوبی برای دکوراسیون کلاسیک

 صندلی اپن چوبی برای دکوراسیون کلاسیک : تصور این که بتوان تنها با تغییر دادن استایل و جنس صندلی های اپن فضای خانه یا آشپزخانه را تغییر داد برای بسیاری سخت است. اما در واقع صندلی های اپن یا Bar stool ها ده ها سال است که در فضاهای خانگی، کافه و رستورانی، دفاتر کار و حتی آرایشگاه ها وجود دارند و در این سال ها کامل تر و متنوع تر شده اند.

ادامه مطلب

تزئین شومینه
ادامه مطلب
books, دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

چگونه شومینه منزلتان را در زمستان تزئین کنید؟

فصل سرما از راه رسیده است و بسیاری از وسایل گرمایشی در خانه ها روشن شده اند. در میان وسایل گرمایشی شومینه جزو لوکسترین ها محسوب می شود که علاوه بر گرم کردن خانه می توانند به زیباسازی فضا کمک کنند.

ادامه مطلب

دکوراسیون آرامش بخش
ادامه مطلب
books

ایجاد یک دکوراسیون آرامش بخش، نرم و راحت در خانه

شاید یکی از دلایل ابهام و تشکیک در انتخاب یک چیدمان راحت کلیشه‌ هایی باشد که سال‌ هاست با آنها خو گرفته‌ ایم. کلیشه‌ هایی که در جایگاه خود بسیار جذاب و معقول به نظر می‌ رسند اما گاهی برای آنچه در خیال ما می‌ گذرد کافی نیستند. برای نمونه ما همیشه زیبایی را در یک مبلمان مجلل و مجلسی، آرامش را در مبلمان راحتی و خواب راحت را هم در یک سرویس خواب بزرگ و گرانقیمت جستجو می‌ کنیم. جدا از هزینه‌ های سنگینی که این وسایل بر دوش ما تحمیل می‌کنند ابعاد بزرگ و گاهی نیز وزن سنگین آنها موجب می‌ شود تا در چیدمان منزل با مشکل مواجه شویم و آنطور که انتظار داشتیم از بودن این وسایل در دکوراسیون داخلی احساس راحتی و آرامش نکنیم اما چاره چیست؟

ادامه مطلب

رنگ های متناسب با چوب
ادامه مطلب
books

چه رنگ هایی با مبلمان و کف چوبی هماهنگ هستند؟

در این مقاله به بررسی نکاتی می پردازیم تا بتوان بهترین رنگ های متناسب با چوب را انتخاب کرد. بسیاری از لوازم و عناصر...

ادامه مطلب

کوسن در دکوراسیون
ادامه مطلب
books, دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

راهنمای استفاده از کوسن در دکوراسیون

تزیین منزل می تواند کار سختی باشد به خصوص زمانی که محدودیت مالی داریم. اما خبر خوب این است که فرقی نمی کند فضایی که در اختیار دارید بزرگ است کوچک. شما می توانید با ایده هایی کم هزینه یک اتاق خالی را به فضایی گرم و صمیمی تبدیل کنید. یکی از این گزینه های کم هزینه که در چیدمان منزل به کمک شما می آیند کوسن ها هستند. استفاده از کوسن ها ممکن است ساده به نظر برسد اما این به معنای محدود بودن گزینه های پیش رو نیست. با ما همراه باشید تا با این عناصر کوچک و دوست داشتنی دکوراسیون منزل بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

فواید زیرپایی ارگونومیک
ادامه مطلب
books

فواید استفاده از زیرپایی ارگونومیک

زیرپایی به قطعه ای شیب دار از مبلمان گفته می شود که دارای پایه است و برای بالا نگه داشتن پا یا در زاویه نگه داشتن پاها و بیشتر در اداره ها و فضاهای کاری برای حفظ سلامتی کارمندان آنجا استفاده می شود.

ادامه مطلب