مبلمان اداری مدرن
ادامه مطلب
فضای اداری

مبلمان اداری مدرن و بهره وری کارکنان چگونه به یکدیگر وابسته هستند؟

کارکنان شرکت های دولتی و خصوصی بیشتر زمان خود را در محیط های اداری سپری می کنند. در واقع محل کار خانه دوم این افراد به حساب می آید. همانطور که احساس راحتی و زیبایی محیط در خانه اهمیت دارد احساس آرامش در فضای کاری نیز از اهمیت به سزایی برخوردار است.

ادامه مطلب

محیط کاری
ادامه مطلب
فضای اداری

افراد از روی محیط کاری شما را قضاوت می کنند

محیط کاری شما یک فضای شخصی و منحصر به فرد محسوب می شود. به طور میانگین کارمندان در روزهای کاری حدود ۵ ساعت و ۴۱ دقیقه را در پشت میزهای خود می نشینند. این بدان معناست که تنها چیزی که آنها بیش از این مقدار برایش زمان صرف می کنند خوابیدن است.

ادامه مطلب

دکوراسیون اداری بیوفیلیک
ادامه مطلب
فضای اداری

دکوراسیون اداری بیوفیلیک یا زیست گرا

بهره وری و نشاط کارکنان در یک فضای اداری با مبلمان اداری زیبا و نوع طراحی محیط کاری آنها ارتباط مستقیم دارد. در این راستا معماران و طراحان دکوراسیون اداری تلاش زیادی می کنند تا با اجرای روش های مختلف محیطی جذاب تر و در عین حال مناسب تر برای انجام فعالیت های کاری پدید آورند. بخشی از این کوشش ها معطوف به استفاده از عناصر طبیعی و شبه طبیعی در یک فضای اداری می شود ایده هایی که در قالب طراحی داخلی بیوفیلیک یا زیست گرا شناخته می شود. حال سؤال اینجاست که این شیوه از طراحی دقیقاً شامل چه بخش هایی از فضای اداری است؟

ادامه مطلب

محیط کاری خلاقانه
ادامه مطلب
فضای اداری

محیط کاری خلاقانه و افزایش راندمان کاری کارمندان

راه های مختلفی برای ایجاد یک دفتر کار متفاوت و خلاق برای کارکنان وجود دارد. به عنوان مثال برخی از دفاتر دارای تجهیزات ورزشی هستند که به کارکنان کمک می کند تا بدنشان را از حالت خمودگی خارج کنند. چرا که اغلب کارکنان بیشتر طول روز را پشت میز می نشینند و این موضوع آنها را خسته می کند.
برخی از دفاتر هم دارای اتاق هایی برای استراحت کارکنان هستند تا با انرژی بیشتری به میز کار خود بازگردند. تعدادی از مدیران منابع انسانی دفاتری را طراحی کرده اند که کارکنان بتوانند در آن بازی کنند، شاد شوند و خلاقانه تر فکر کنند.

ادامه مطلب

مدیریت سیم و کابل ها
ادامه مطلب
فضای اداری

سیم و کابل ها را چگونه در محیط اداری مدیریت کنیم؟

احتمالاً بعد از کاغذ و دفاتر مختلف سیم و کابل ها دومین وسایل دست و پاگیری هستند که در یک محیط اداری مشاهده خواهید کرد. همین معضل نیز منجر به قطعی زودهنگام سیم ها می شود و تشخیص آنها را نیز برای شما سخت می کند.

ادامه مطلب

مبلمان اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

معرفی و شناخت دسته بندی مبلمان اداری

صندلی اداری امروزه به عنوان یکی از ابزارهای کاملاً تخصصی شناخته می شود که با تجهیزات مورد استفاده در منازل و مشاغل آزاد تفاوت های اساسی دارد. در فضاهای اداری کمبود مساحت از یک سو و محدودیت استفاده از اشیا و لوازم دکوراتیو از سوی دیگر موجب شده تا مبلمان اداری افزون بر کارایی خاص خود عهده دار زیبایی و جلوه بیشتر اماکن اداری نیز باشند. از سوی دیگر تنوع مبلمان اداری تنها به طرح‌ ها و رنگ‌ ها خلاصه نمی‌ شود.

ادامه مطلب

فضای همکاری مشترک
ادامه مطلب
فضای اداری

نکاتی برای انتخاب کوورکینگ ها

واضح است که برای راه اندازی یک کسب و کار جدید احتیاج دارید تا یک محیط کاری برای آن مهیا کنید. بهترین و مقرون به صرفه ترین مکان اجاره یک فضای همکاری مشترک برای شروع یک کار جدید است.

ادامه مطلب

دکوراسیون فضای اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

با این نکات کار کردن را جذاب کنید!

دکوراسیون فضا و چیدمان مبلمان اداری یکی از بخش‌ های دکوراسیون داخلی است که امروزه بسیار بیش از گذشته مورد توجه قرار می‌گیرد و در دنیایی که برندینگ حرف اول را می‌زند می‌تواند یک امتیاز برای سازمان‌ ها و شرکت ‌ها تلقی شود.

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق کنفرانس
ادامه مطلب
فضای اداری

چگونه یک اتاق کنفرانس مناسب داشته باشیم؟

یکی از مهمترین اتاق های هر شرکتی که در اولین برخورد مراجعان می تواند آنها را تحت تأثیر قرار دهد اتاق کنفرانس است پس باید در چیدمان آن دقت لازم را به عمل آورد.

ادامه مطلب