دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

مشکلات سرویس بهداشتی کوچک و راه حل آنها

سرویس های بهداشتی یکی از مهمترین فضاهای خانه های امروزی هستند اما این روزها با توجه به مساحت کم خانه ها سرویس های بهداشتی...

ادامه مطلب

لوازم جانبی حمام می توانند به یک حمام جذابیت و هیجان بدهند. لوازم جانبی و تجهیزاتی ساده از جاصابونی گرفته تا تجهیزات گران تر از قبیل وان و جکوزی. چگونگی انتخاب لوازم جانبی مناسب حمام کار دشواری نیست.
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

نحوه انتخاب لوازم جانبی مناسب برای سرویس بهداشتی

لوازم جانبی حمام می توانند به یک حمام جذابیت و هیجان بدهند. لوازم جانبی و تجهیزاتی ساده از جاصابونی گرفته تا تجهیزات گران تر...

ادامه مطلب

بهترین کاشی حمام
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

کاشی هایی که هیچگاه قدیمی نمی شوند

کاشی حمام از طیف گسترده ای از مواد، اشکال و رنگ ها برخوردار است. اما همه آنها برای نقاط مرطوب مناسب نیستند. یکی از...

ادامه مطلب

سرویس بهداشتی لوکس
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

ایده هایی برای داشتن یک سرویس بهداشتی لوکس

هنگامی که درباره دکوراسیون خانه فکر می کنیم بیشترین چیزی که به ذهنمان می آید دکور اتاق نشیمن است پس از آن نوبت به اتاق خواب و آشپزخانه می رسد اما کمتر کسی به فکر دکوراسیون سرویس بهداشتی می افتد.

ادامه مطلب

ایده های طراحی داخلی حمام برای سال 2020
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

ایده های طراحی داخلی حمام برای سال ۲۰۲۰

گرمای دلچسب حمامی که با داغ ترین ترندهای طراحی۲۰۲۰ به روز شده، بر سوز و سرمای زمستان پیروز است. شاید حمام به نظر آخرین جایی باشد که دکوراسیونش مورد توجه قرار می گیرد اما باید دانست که بعد از آشپزخانه مهمترین فضا در خانه است. دوستداران طراحی داخلی همیشه دنبال تغییر و نو کردن دکوراسیون خانه خود هستند، تا سر زندگی را به دنیای امن خود بیاورند و حمام بهترین نقطه برای شروع تغییر است. در این مطلب به ترندهای طراحی داخلی حمام در سال ۲۰۲۰ پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

نصب ‌کاغذ دیواری در حمام ممکن است؟‌
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

نصب ‌کاغذ دیواری در حمام ممکن است؟‌

آیا تا به حال به این فکر کرده اید برای تزیین دیوارهای حمام از کاغذ دیواری استفاده کنید؟ شاید تا چند سال پیش استفاده از کاغذ دیواری برای حمام و سرویس های بهداشتی کمی عجیب به نظر می رسید چرا که با رطوبت زیاد و ریخته شدن آب به دیوارها استفاده از کاغذ دیواری های معمولی اصلا مناسب این فضاها نبودند چرا که بعد از مدتی ورقه ها کنده می شدند. اما حالا که دیگر کاغذ دیواری های ضد آب رایج شده اند، می توان به استفاده از آن ها در حمام هم فکر کرد. در ادامه مطلب برای آشنایی با نکات استفاده از کاغذ دیواری های مخصوص حمام و مناسب فضاهای مرطوب، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

دستشویی‌های کوچک
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

حل ۵ مشکل دستشویی‌های کوچک

سرویس‌های بهداشتی یکی از مهم‌ترین فضاهای خانه‌های امروزی هستند، اما این روزها با توجه به مساحت کم خانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی هم کوچک ساخته می‌شوند.

اگر حمام و دستشویی کوچکی دارید، نگران نباشید، ما در این مطلب مشکلات حمام‌ها و دستشویی‌های کوچک را بررسی می کنیم و ۵ راه‌حل برای بزرگ‌تر نشان دادن این فضاها پیشنهاد می دهیم که به صورت خلاقانه‌ای به شما کمک می کند تا دستشویی و حمام خود را به یک محیط زیبا و ایده آل تبدیل کنید. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

12 روشی که هر دستشویی را بزرگ‌تر نشان میدهد
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

۱۲ روشی که هر دستشویی را بزرگ‌تر نشان میدهد

شاید بارها به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا سرویس بهداشتی آن‌طور که باید بزرگ و جادار نیست. یا اینکه ممکن است با توجه به فضایی که دارید، نتوانید به بهترین شکل از آن استفاده کنید.
گاهی سرویس حمام و دستشویی، باهم یکی است و شما مجبورید فضای آن را طوری طراحی کنید که امکانات لازم برای هر دو فراهم شود. گاهی هم ممکن است به این بیندیشید که بهتر است کمی از تعداد وسایل کم کنید تا شاید فضای بیشتری در اختیار داشته باشید.
مسئله‌ای که وجود دارد این است که هر دستشویی و حمامی، نیاز به امکاناتی دارد که شما نباید آن‌ها را حذف کنید. مثلاً در هر دو نیاز به آینه است و همچنین جای حوله و یا جایی برای قرار دادن مواد بهداشتی!
 

ادامه مطلب

این لوازم جانبی را حتما در حمامتان بگنجانید
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

این لوازم جانبی را حتما در حمامتان بگنجانید

خانه‌ شما اتاق‌های زیادی دارد، اتاق نشیمن، خواب و غذاخوری. در بعضی از خانه‌ها، اتاقی برای کار و مطالعه هم در نظر گرفته می‌شود. دکوراسیون  این اتاق‌ها همیشه موردتوجه بوده و هست. اما آیا فکر نمی‌کنید که یک اتاق مهم دیگر را از قلم انداخته‌اید؟ بله درست حدس زدید. حمام! بخشی از خانه که کمتر به دکوراسیون و طراحی آن توجه می‌شود حال اینکه اهمیت کمتری از دیگر  فضاهای خانه ندارد. در ادامه با لوازم جانبی که حتما باید در طراحی دکوراسیون حمام مدنظر داشته باشید اما معمولا از آن‌ها غفلت می‌شود، بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

دستشویی خانه را لوکس کنید
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

با این ۸ روش دستشویی خانه را لوکس کنید

هنگامی که درباره دکوراسیون خانه فکر می‌کنیم بیشترین چیزی که به ذهنمان می‌آید دکور اتاق نشیمن است. پس از آن نوبت به دکور اتاق خواب و آشپزخانه می رسد. اما کمتر کسی به فکر دکوراسیون دستشویی و حمام خانه می‌افتد. با وجود نسبت کم مساحت این فضاها به فضاهای بزرگ تری چون اتاق نشیمن و آشپزخانه، نباید اهمیت آن‌ها را دست‌کم گرفت. دستشویی از پرکاربردترین فضاهای خانه و در واقع مهم ترین‌ آن نیز هست. بسیاری از خانه‌های کوچک تنها یک فضا برای اتاق نشیمن و اتاق خواب دارند، این درحالی است که در هر خانه‌ای با هر مساحتی دستشویی و حمام فضای جداگانه و مخصوص خود را دارند و همین نشان از اهمیت این فضای کوچک در خانه است.

ادامه مطلب