قیمت صندلی اپن
ادامه مطلب
راهنمای خرید

قیمت صندلی اپن آشپزخانه

اپن آشپزخانه از جمله تغییراتی است که در سال های اخیر در دکوراسیون خانه های ایرانی اعمال شده و این بخش به خوبی می تواند در خانه های کوچک و بزرگ به عنوان یک میز آشپزخانه مورد استفاده قرار بگیرد. تفاوتی ندارد که شما اپن یا جزیره (نوعی از اپن که به هیچ بخش دیگری متصل نیست و شبیه به یک جزیره وسط آشپزخانه قرار دارد) دارید یا یک میز کانتر با ارتفاع زیاد. به هر حال برای نشستن و استفاده از این فضاها نیاز به صندلی های بلندی دارید که دسترسی راحت شما به این سطوح را ایجاد کنند.

ادامه مطلب

راهنمای خرید مبل تختخواب شو
ادامه مطلب
راهنمای خرید

راهنمای خرید مبل تختخواب شو کاربردی

این روزها دیگر تنها چیدمان فضای داخلی منزل نیست که از اهمیت بالایی برخوردار است و انسان امروزه به راحتی نیز به اندازه زیبایی اهمیت می دهد. همه ما به خوبی می دانیم که هیچ چیزی به اندازه سلامتی ارزشمند نیست. یکی از لوازم منزل که هم در زیبایی دکوراسیون و هم در سلامتی ما تأثیر به سزایی دارد مبلمان است.

ادامه مطلب

صندلی اپن ارزان قیمت
ادامه مطلب
راهنمای خرید

خرید اینترنتی صندلی اپن ارزان قیمت

معمارها و طراحان کاری مشابه نویسنده ها انجام می دهند. پشت هر مبلمان، صندلی یا میزی که طراحی می کنند داستانی وجود دارد و بعد از طراحی و ورودش به بازار هم احتمالا تأثیرات زیادی روی آن خواهد گذاشت.

ادامه مطلب

لباسشویی پاکشوما
ادامه مطلب
راهنمای خرید

خرید اینترنتی لباسشویی پاکشوما

این روزها تقریبا می شود هر کدام  از وسیله های خانه را به صورت آنلاین و با خیال راحت خریداری کرد. حالا دیگر می شود به جای گشتن در مغازه های مختلف، چانه زدن با فروشنده ها و اعتماد به حرفشان در وب سایت های مختلف به دنبال نظرات معتبر گشت.

ادامه مطلب

خرید مبل فرندز
ادامه مطلب
راهنمای خرید

خرید مبل فرندز، کجا و چگونه؟

همین چند روز پیش بود که دنیای سرگرمی، یک شوک بزرگ را تجربه کرد: اپیزود ویژه فرندز. بازیگران این سریال که حالا در سالگرد ۲۷ سالگی آن، دوباره در استودیو وارنر برادرز دور هم جمع شده بودند، از خاطراتشان گفتند و حتی رازهای بامزه و جالبی را برملا کردند که دوستدارانش قبل از این نمی دانستند.

ادامه مطلب

بهترین صندلی اپن
ادامه مطلب
راهنمای خرید

راهنمای خرید بهترین صندلی اپن

اپن آشپزخانه یکی از بخش های فضای خانگی محسوب می شود که می توان از آن به عنوان یک میز غذاخوری یا حتی میزکار استفاده کرد و برای آنکه بتوان به صورت بهینه از این فضا استفاده کرد لازم است صندلی اپن متناسب با نوع نیاز و البته دکوراسیون منزل خود تهیه کنید.

ادامه مطلب

لوستر مدرن
ادامه مطلب
راهنمای خرید

۷ نکته کلیدی در خرید لوستر مدرن

خوب اطراف خانه تان را نگاه کنید: مبل، میزهای وسط و کار، میزهای عسلی، وسایل برقی، کتابخانه ها و تلویزیون و احتمالا میز و صندلی ناهار خوری. اینها چیزهایی هستند که ابتدای ورود به هر خانه ای چشممان به آنها می افتد و البته وقت خرید جهیزیه یا وسایل یک خانه  ابتدا به آنها فکر می کنیم.

ادامه مطلب

میز تلویزیون چوبی
ادامه مطلب
راهنمای خرید

میز تلویزیون چوبی بخرم یا ام دی اف؟

اخبار و اطلاعات روزمره بخش مهمی از زندگی فردی و اجتماعی ما را تشکیل داده و روی آن تأثیر گذار خواهند بود و برای به دست آوردن اخبار روز و پیدا کردن محتواهایی برای سرگرم شدن اولین وسیله ای که در هر خانه ای پیدا می شود سیستم صوتی و تصویری و به خصوص تلویزیون است.

ادامه مطلب

جاروبرقی
ادامه مطلب
راهنمای خرید

جاروبرقی ایرانی بخرم یا خارجی؟

انتخاب یک جارو برقی شاید به اندازه انتخاب مدل یخچال یا تلویزیون ذهن ما را مشغول نکند اما در نوع خودش می ‌تواند چالش برانگیز باشد. جارو برقی انتخابی ما با توجه به مساحت خانه، مدل و جنس کفپوش، تعداد افراد ساکن در خانه و حتی میزان رفت و آمدمان باید متفاوت باشد.

ادامه مطلب

خرید اینترنتی جاروبرقی
ادامه مطلب
راهنمای خرید

راهنمای خرید اینترنتی جاروبرقی

نظافت یکی از وقت گیرترین و مهمترین کارهای خانه محسوب می شود که یکی از بخش های اولیه آن جاروکشی منزل است. در گذشته های دور این امر به کمک جاروهای دستی انجام می شد، اما امروزه جارو برقی ها توانسته اند این فرایند را تسهیل کنند و با حضور پررنگ در تمامی خانه ها بخش بزرگی از نظافت منزل به کمک جارو برقی انجام می شود.

ادامه مطلب