روش های داشتن اتاق خواب رنگی
ادامه مطلب
اتاق خواب

۸ روش برای رنگی کردن اتاق خواب

اتاق خواب معمولا یک فضای خصوصی است که بیشتر ما ترجیح می‌دهیم فقط اعضای خانواده به آن رفت‌وآمد داشته باشند. یکی از دلایل صادر...

ادامه مطلب

طراحی اتاق خواب دوقلوها
ادامه مطلب
اتاق خواب

طراحی متفاوت اتاق خواب دوقلوهای دوست‌داشتنی

دوقلو داشتن در کنار شیرینی‌‎های خودش کمی هم برای والدین دردسرساز است. مثلا مجبور هستید دوقلوهایی که علایق متفاوتی دارند را در یک اتاق...

ادامه مطلب

اصول دکوراسیون اتاقخواب کوچک
ادامه مطلب
اتاق خواب, معماری و دکوراسیون خانه

چگونه اتاقی بزرگتر داشته باشیم؟

کمتر کسی پیدا می‌شود که مخالف نور در خانه باشد. تقریبا همه دلباخته خانه‌هایی با پنجره‌های بزرگ هستیم که با سخاوت زیادی نور را...

ادامه مطلب

تغییر دکوراسیون اتاق خواب
ادامه مطلب
اتاق خواب

تغییر دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب یکی از فضاهای مهم در خانه است چرا که این اتاق قرار است جایی برای آرام گرفتن و استراحت کردن باشد. به همین دلیل بهتر است به دکوراسیون این اتاق توجه ویژه ای شود.

ادامه مطلب

اتاق خواب آرامش بخش
ادامه مطلب
اتاق خواب

چگونه یک اتاق خواب آرامش بخش داشته باشیم؟

حتی اگر فرد تنبلی نباشیم دست کم هفت تا هشت ساعت در طول شبانه روز را به خواب و استراحت اختصاص می دهیم. در واقع با یک حساب سرانگشتی می توان دریافت که ما حدود یک سوم از عمر خود را در خواب و البته در یک فضای کوچک از خانه به نام اتاق خواب می گذرانیم. با وجود اینکه ما از اتاق خواب برای کارهای مختلفی نظیر مطالعه، تماشای فیلم، شنیدن موسیقی و حتی ورزش کردن استفاده می کنیم هیچ چیز به اندازه وجود یک فضای مناسب برای خوابیدن در اتاق خواب اهمیت ندارد. در هر حال بسیاری از ما باوجود فعالیت روزانه زیاد شب هنگام با بی خوابی مواجه میشویم. اما آیا می دانید که اتاقتان می تواند موجب بی خوابی شود؟

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق نوزاد دختر
ادامه مطلب
اتاق خواب

اتاق نوزاد دختر را چگونه دکور کنیم؟

قدم نهادن یک نوزاد به این دنیا فصل جدیدی از زندگی را برای پدر و مادر وی رقم می زند و هیجان فراوانی را در زندگی آنان جاری می کند. اتاق خواب نوزاد به عنوان اولین فضایی که متعلق به خود اوست باید با سبکی خاص و متناسب با جنسیت او طراحی شود تا محیطی گرم و پر از آرامش را به وجود آورد.

ادامه مطلب

اتاق خواب مردانه
ادامه مطلب
اتاق خواب

اتاق خواب مردانه

طراحی مردانه مانند طراحی زنانه از پیچیدگی ها و تنوع خودش برخوردار است. شما می توانید اتاق خوابی مردانه داشته باشید که در عین داشتن یک حس و حال قدرتمندانه گرما و راحتی اش را از دست ندهد.

ادامه مطلب

زیبا کردن اتاق خواب کوچک
ادامه مطلب
اتاق خواب

راهکارهایی برای زیبا کردن اتاق خواب کوچک

برای بسیاری از ما داشتن یک اتاق خواب مرتب بسیار ایده آل و خواستنی است اما گاهی به دلیل کمبود مساحت امکان داشتن چنین...

ادامه مطلب

اتاق خواب رمانتیک
ادامه مطلب
اتاق خواب

چگونه یک اتاق خواب رمانتیک داشته باشیم؟

همانطور که می دانید هر کدام از رنگ ها خاصیت، انرژی و البته کاربرد ویژه ای دارند برخی از رنگ ها هیجان و انرژی را زیاد می کنند، برخی دیگر اشتها را کم می کنند و برخی دیگر آرامش بخش هستند و مناسب اتاق خواب. از سوی دیگر شیوه چیدمان وسایل اتاق خواب نیز بسیار مهم است. اینکه تختخواب کجا قرار گیرد و نور پردازی به چه گونه ای باشد هم بسیار مهم است.

ادامه مطلب

اتاق خواب دخترانه رویایی
ادامه مطلب
اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه رویایی

به ‌عنوان یک دخترنوشتن درباره‌‌ این عنوان برای من جذابیت فراوانی دارد. از وقتی که به ‌یاد می ‌آورم همیشه به ‌دنبال آن بودم که فضای اتاق خوابم را زیباتر و متفاوت ‌تر دکور کنم. فکر می ‌کنم که اکثر دخترها هم مثل زمانی که من کم سن و سال ‌تر بودم دائما به ‌دنبال تغییر دادن و بهتر کردن چیدمان اتاقشان باشند.

ادامه مطلب