مبلمان مخصوص کلاس درس
طراحی صنعتی

مبلمان مخصوص کلاس درس

۰
(۰)

این مجموعه شامل اجزای زیر است:
۱. میزهای Verb
این میزها در شکل‌ها و فرم‌های مختلف و برای مدل‌های مختلف تدریس و یادگیری طراحی‌شده‌اند. این میز‌ها به صورتی هستند که دانش‌آموزان را به کارگروهی و کمک گرفتن و مشورت ترغیب می‌کنند. البته میزها به صورت‌های مختلف هستند و باهدف سهولت فعالیت‌های انفرادی طراحی‌شده‌اند و میز صندلی‌های مخصوص به این کار وجود دارد اما تأکید بیش‌تر در یادگیری و مدارس جدید بر کارگروهی است و بنابراین بیش‌تر این میزها بر همین اساس طراحی‌شده‌اند.

ویژگی‌های این میزها:
۱.پایه چرخ‌دار آن‌ها این امکان را می‌دهد تا برای موقعیت‌های مختلف مانند کارگروهی، ارائه و غیره به شکل‌های مختلف آن‌ها چید و به‌راحتی جا‌به‌جا کرد.
۲. سایز‌ها، شکل‌ها و ارتفاع‌های مختلف این میزها آن‌ها را با هر محیطی سازگار می‌کند.

۲. میز‌های مخصوص معلمان و استادان
این میزها مخصوص تعلیم، همکاری و کار هدفمند و با تمرکز طراحی‌شده‌اند. این میز به‌صورت یکپارچه است و روی آن صفحه‌ای برای قرار دادن کتاب، لپ‌تاپ و دیگر وسایل قرار دارد و در کنار آن نیز محفظه‌ای قرار دارد که این امکان را می‌دهد که آموزگار کیف و وسایلی که هنگام تدریس به آن‌ها نیاز ندارد را در آن‌ها بگذارد.

۱. محفظه و صفحه آن نیازهای آن بسیار کاربردی هستند و برای نیازهای یک آموزگار و متناسب با آن طراحی‌شده‌اند.
۲. برای استفاده و تدریس چه به‌صورت نشسته و چه به‌صورت ایستاده مناسب است.

۳. تخته وایت بردهای Verb

این وایت برد اساس کار گروهی، همکاری و ارائه و مشورت در کلاس است و برای یادگیری فعال کاملاً مناسب است. اندازه این تخته‌ها به صورتی است که برای استفاده شخصی مناسب و راحت است اما به‌اندازه کافی نیز برای ارائه نظرات و ایده‌ها به هم‌تیمی‌ها و کلاس بزرگ است.

حتما بخوانید:  بهره گیری از 3D پرینتر ها (چاپگر های سه بعدی) در ابتدای راه ؟!

در کنار میزهای این مجموعه آویز‌هایی در نظر گرفته‌شده است که دانش‌آموزان می‌توانند تخته‌هایشان را به آن آویزان ‌کنند و به این شکل این تخته‌ها فضای اضافی اشغال نمی‌کنند ولی همواره در دسترس و قابل‌استفاده هستند.

۴. سه‌پایه تخته وایت برد
این سه‌پایه‌ها برای ارائه هرچه بهتر و راحت‌تر در کلاس هستند. این سه‌پایه‌ها در سایزها و شکل‌های مختلفی وجود دارند و به صورت‌های مختلفی می‌توانند استفاده شوند، به‌طور مثال امکان آویزان کردن آن‌ها به دیوار و یا استفاده با چرخ و به‌صورت متحرک وجود دارد.
هم رمان چندین تخته در این سه‌پایه‌ها قرارمی‌گیرد که کاملاً مناسب و طراحی‌شده برای مشارکت و به اشتراک گذاشتن ایده‌ها است.

اطلاعات تکمیلی محصول برای تولید:
تنوع میزهای این مجموعه به صورت زیر است و هرکدام با شکل‌های مختلف و ارتفاع‌های مختلف می‌توانند کنار هم قرارگیرند.

دیگر اجزای این مجموعه:

تحقیقات صورت گرفته در مورد فضاهای آموزشی نشان می‌دهد که امروزه یادگیری فعال در مدارس بیش‌تر شده است و دانش‌آموزان و معلمان به روش‌های مختلفی باهم همکاری می‌کنند و نظراتشان را به اشتراک می‌گذارند بنابراین اهمیت متحرک بودن و کامل بودن مبلمان آموزشی مشخص می‌شود. این مجموعه بر اساس همین تحقیقات و برای این نوع کلاس‌ها طراحی‌شده‌اند.

برای اطلاعات و تصاویر بیش‌تر می‌توانید به وب‌سایت زیر مراجعه کنید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.