فروش تخت خواب دو نفره
اتاق خواب

فروش تخت خواب دو نفره

۵
(۲)

البته فروش تخت خواب دو نفره همراه با اقلام دیگری چون میز توالت و آئینه و دو عدد پاتختی انجام می گردد و به همین علت هم در طراحی این مجموعه می باید دقت کافی به عمل آید، ضمن آنکه ابعاد و اندازه های استاندارد متعددی می باید که رعایت گردد.

هد برد تخت خواب های دو نفره در تعیین زیبائی آن تاثیر به سزائی دارد، به همین دلیل تنوع بسیاری را در این زمینه شاهد هستیم.

این هم مدلی از تخت خواب دو نفره است که توسط شرکت کمجا چوب طراحی و تولید شده است و جزء کالاهای پرفروش این شرکت در زمینه فروش تخت خواب دو نفره می باشد.

اندازه های استاندارد تخت خواب دو نفره به غیر از ارتفاع آن ۳۵ سانتی متر می باشد و طول آن ۲۲۰۰ سانتی متر می باشد عرض آن در سه اندازه متفاوت می باشد: ۱۶۰ – ۱۸۰ – ۲۰۰ سانتی متر می باشد. بدیهی است بر اساس سلیقه متقاضیان ، فروش تخت خواب دو نفره با ابعاد مختلف اتفاق خواهد افتاد که البته علاوه بر سلیقه متقاضی ، ابعاد اتاق خواب نیز در تعیین عرض تخت خواب دو نفره موثر خواهد بود.

با توجه به اینکه تمایل دارید چه جنس تختخوابی بخرید، باید اصول بهداشتی خاصی را در نظر بگیرید. چوب، ام‌دی‌اف و فرفورژه همچنان مهم‌ترین گزینه‌های شما هستند. اگر می‌خواهید تخت‌های چوبی یا ام‌دی‌افی بخرید که رنگ یا جلا خورده‌اند، دقت کنید که بوی رنگ برایتان آزاردهنده نباشد. خجالت نکشید، جلو بروید و تختخواب مورد علاقه‌تان را بوکنید! اگر بوی ناخوشایندی به مشامتان خورد هرگز آن تخت را با فکر اینکه چون نو است بو می‌دهد نخرید چون این بو تا ماه‌ها باقی می‌ماند و ممکن است واقعا روی کیفیت خوابتان تاثیر بگذارد. اگر آسم یا آلرژی دارید هرگز نباید در تختخوابی بخوابید که بوی رنگ یا جلا می‌دهد.

حتما بخوانید:  چگونه تشک خود را تمیز کنیم؟

نکته دیگر اینکه زیر تختخواب بعد از مدتی محل تجمع گردوغبار و مایت‌ها می‌شود و باید مرتب گردگیری و نظافت شود. بنابراین موقع خرید دقت کنید که در زیر تخت حتما فضای خالی وجود داشته باشد تا تمیز کردن آن آسان باشد. برای اینکه بتوانید به راحتی دستتان را زیر تخت ببرید یا از جاروبرقی برای تمیزکردن زیر تخت استفاده کنید باید فاصله تخت تا زمین حداقل ۳۰ سانتی‌متر باشد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۵ / ۵. تعداد نظرات: ۲

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط