عکس مبل
نشیمن و پذیرایی

عکس مبل

۰
(۰)
یکی از برترین مدلهای این برند مدل benji است که ارتفاع کمی دارد و بسیار نرم است.این مدل در بیش از ۱۵۰۰ نوع روکش مبل به بازار عرضه شده است و تمام قطعات هر مجموعه دارای روکشی هستند که مانع از لغزش بر سطح آن می شوند.از آنجا که مبلهای benji در طرح ها و اشکال متفاوت عرضه می شوند و قابلیت جدا شدن از یکدیگر را دارند، می توان آنها را در اشکال متنوع متناسب با فضای اتاق طوری چید که هم فضای کمتری اشغال کند و هم نحوه چیدمان آنها زیبایی دوچندانی به محیط ببخشد.
آشپزخانه the maratea تداوم احساس مدل benji اتاق نشیمن است و همان الگوها و طرحها را به قلب آشپزخانه کشانده است.قطعه جالب آن ماشین ظرفشویی است که به شکل کابینت بلندی است که دارای بدنه ضدخش وضد زنگ است.صندلی های چرم میز غذاخوری آشپزخانه که dax cuoietto نام دارد با میز و قفسه کتاب و مجله infinito مجموعه زیبایی را تشکیل می دهد.قطعات تفکیک پذیر the maratea روی دیوار سوار می شوند و از کف آشپزخانه با فاصله می ایستند.

شاتاداکس برای اتاق خواب benjamin را تولید کرده که از همان خطوط و الگوهای مبلمان maratea تبعیت می کند.این تخت خواب طوری طراحی شده که زیر خود فضایی را مثل کمد برای جا دادن وسائل دارد که هر وقت لازم شد تشک تخت بالا می آید و وسائل را می توان به راحتی داخل و خارج آن گذاشت.

شاتاداکس همچنین دارای طرحهای جوان پسندی است که در آنها ازبنفش و یاسی به عنوان طرح غالب استفاده شده که یادآور رویاها وخیال پردازی های جوانی است.

حتما بخوانید:  یک کاناپه و پنج سبک دکوراسیون
طرحهای رومانتیک شاتاداکس با ارائه دکوراسیون و مبلمان در رنگهای زیبای بنفش،نارنجی،قرمزو زرد حسی روح نواز و خوش را به فضای خانه منتقل می کنند.
منبع:http://www.chateau-dax.it

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط