طراحی داخلی ویلا
معماری و دکوراسیون خانه

طراحی داخلی ویلا

۰
(۰)

این ویلا در شهرTel Aviv-Yafo واقع شده است.سازه آن بر اساس بتن و گچ،قالب پنجره ها آلومینیومی، کف پارکت چوب ساج، نرده ها فلزی و پنل های چوبی در ارتفاعات می باشد.

در برنامه ریزی طراحی ویلا،مفهوم طراحی اصلی بر این اساس بوده است که ویلای مدرن به شکل L و یک طرف آن استخر و سه طرف دیگر باغی از درختان می باشد.
ویلا برای خانواده ای با کودکان طراحی گردیده است که در طبقه همکف فضاهای عمومی در نظر گرفته شده است که شامل آشپزخانه، ناهارخوری، کتابخانه و اتاق نشیمن باز روبروی استخر و قرار دادن اتاق خواب ها در طبقه پایین و بالا می باشند.
طرح ادغام ۳ گونه باغ مدیترانه ای،عامل متفاوت بودن این ویلا شده است.اتاق خواب مستربالاترین طبقه، به روف گاردن باز می شود.در آن از گلدان های فولادی استفاده شده است تا محیطی سبز ایجاد شود که خود باعث آرامش زیادی می شود.در طبقه پایین در کنار اتاق خواب یک حیات خلوت کوچک خصوصی نیز قرار گرفته است….

طراحی داخلی ویلا با استفاده از پارتیشن های شیشه ای شفاف و چوبی صورت گرفته است.استفاده از پارتیشن های شیشه ای در طبقه همکف باعث می شود نور خورشید توسط لوردراپه چوبی در سویئت طبقه بالا فیلتر شود.

چیدمان و طراحی داخلی ویلا بر اساس رنگ های روشن و استفاده زیاد از چوب انجام شده است.استفاده از نورپردازی توسط لوستر های حبابی در اتاق غذاخوری زیبایی خاصی به فضا داده است، همچنین طراحی آشپزخانه جزیره که منظره آن، رو به استخر داخل حیاط می باشد.

حتما بخوانید:  طراحی و دکوراسیون داخلی

معمار:Paz Gersh Architects
طراح داخلی:Michal Keinan Sinai،Interior Arch
مساحت:۴۵۰ sqm
سال پرورژه:۲۰۱۵

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط