طراحی آشپزخانه اپن
آشپزخانه

طراحی آشپزخانه اپن

۰
(۰)

طراحی آشپزخانه اپن به دلایل بسیاری مورد علاقه است. اول، می توانید حتی کوچکترین فضا را بزرگتر و روشن تر نشان دهد. یک آپارتمان کوچک با آشپزخانه بدون پنجره به اتاق نشیمن رامی توان با جایگزین کردن دیوار با یک جزیره یا میز به یک فضای پر نور تبدیل کرد.سیالیت بین آشپزخانه اپن و نشیمن سرگرم کننده است. شما می توانید در حالی که آشپزی می کنید با مهمانان خود صحبت کنید. میزآشپزخانه و یا جزیره که معمولا به عنوان مرزفضا استفاده می شود، یک نقطه کانونی برای مواد غذایی و نوشیدنی است.

یک اتاق بزرگ فوق العاده چشمان شما راروی سایر فضاهای کوچک می بندد. شما می توانید آشپزی کنید و یا سایر کارهای خانه راانجام دهید در حالی که در تعامل با بچه های خود هستید.. قرار دادن یک میز و کامپیوتر در برابر یک دیوار و یا پشت مبل باعث می شود که اتاق حتی بیشتر چند منظوره شود.

تا اینجا ما در مورد فضا، نور وسیالیت آشپزخانه اپن صحبت کردیم، قطعا یک سری چالش نیز وجود دارد. بدیهی است، حریم خصوصی از بین می رود. صحبت کردن با تلفن درآشپزخانه درحالی که بچه ها درحال تماشای تلویزیون هستند می تواند مشکل باشد.از دست دادن فضای دیوار برای عکس ها و آثار هنری خود دلیل دیگری است برای حفظ یک دیوار. در نهایت، اگر شما از بی نظمی نفرت دارید ، آشپزخانه اپن مناسب شما نیست، مگر اینکه شما به تنهایی زندگی میکنید ویا اطرافیان نیز منظم هستند. هرج و مرج و به هم ریختگی آشپزخانه کثیف به راحتی دیده می شود. مرتب ماندن ، یا حداقل داشتن ذخیره سازی مناسب، کلیدی برای آشپزخانه اپن است.

حتما بخوانید:  دکوراسیون داخلی آشپزخانه

اجازه دیده شدن در آشپزخانه اپن کلید دیگر طراحی است. خطوط دید را با کتابخانه های و کمد های بلند و یا مبلمان نامناسب بزرگ و یا لوازم جانبی درهم و برهم از بین نبرید.
به عنوان مثال، یک لامپ بزرگ بالای مبل که دید به آشپزخانه را می بندد اجازه مکالمه راحت را نمی دهد.. همچنین از حفظ پنجره و نور طبیعی بدون مانع مطمئن شوید .

منبع:www.freshome.com

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط