ترفندهای مرتب کردن میز آرایش
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

روش های چیدمان میز آرایش و دراور

۵
(۱)

روی میز آرایش و دراور یکی از آن مکان هاییست که اغلب شلوغ و بی نظم است و هر چقدر هم ماهیانه وقت بگذارید و آنها را مرتب کنید باز در مدت کوتاهی به هم ریخته می شوند. در اینترنت ایده های بسیاری برای چیدمان و نظم دادن به آنها وجود دارد اما برخی از آنها واقعا پیچیده اند و به وقت و کار زیادی احتیاج دارند. در این مطلب چند مورد از ترفندهای مرتب کردن میز آرایش را برایتان خواهیم گفت تا ظاهر اتاقتان بهتر شود و بتوانید در آن احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشید. پس اگر شما هم می خواهید بدانید با میز آرایش همیشه شلوغتان چه کنید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید و از این نکات ایده بگیرید.

ترفندهای مرتب کردن میز آرایش:

ترفندهای مرتب کردن میز آرایش

۱. اگر قصد خرید دراور یا میز آرایش دارید داشتن کشوهای بیشتر یکی از امتیازات اصلی خواهد بود. کشوها بهترین راه نظم دادن هستند زیرا این امکان را می دهند که چیزهای زیادی را در فضاهای کوچک به صورت همزمان جا دهید. تنوع وسایل مانند جواهرات، لوازم جانبی مو، لوازم آرایش صورت و لباسهای زیر هر کدام به کشوهای جداگانه احتیاج دارند.

ترفندهای مرتب کردن میز آرایش

۲. میزهای کوچک مزیت های خودشان را دارند و به شما این امکان را می دهند که آنها را در سبک ها و طرح های مختلف در بیاورید. می توانید در صورت کمبود فضا از طاقچه های دیواری استفاده کنید حتی قرار دادن یک آینه بزرگ بر روی آن می تواند سطح دراور را برای قرار دادن وسایل آماده کند. استفاده از لامپ های تزیینی برای میزهای آرایش بسیار مهم هستند. شمع ها، لامپ های رومیزی، دیواری و یا ایستاده در کنار دراور می توانند فضا را به صورت ملموسی تحت تأثیر قرار دهند.

حتما بخوانید:  بهترین پارچه ها برای دوخت پرده کدامند؟

ترفندهای مرتب کردن میز آرایش

۳. از نظم دهنده های کوچک استفاده کنید و وسایل مربوط به آرایش صورت، لب، چشم ها و… را به صورت جداگانه در قسمت های مختلف قرار دهید.می توانید از وسایل و ظروف تزیینی برای قرار دادن لوازم آرایش استفاده کنید برای مثال ماگ، گلدان و…

ترفندهای مرتب کردن میز آرایش

۴. در سامان دهی میز آرایش اولویت هایتان را مشخص کنید، اولین کار این است که مواردی را که بیشترین استفاده را دارند انتخاب کرده و در دسترس قرار دهید. با کمی دقت در کارهای روزمره تان متوجه خواهید شد که بیشتر به چه چیزهایی احتیاج دارید، آن چیز می تواند بطری عطر مورد علاقه تان باشد، یا جعبه لوازم آرایشتان. آنها را در دسترس قرار دهید.

ترفندهای مرتب کردن میز آرایش

۵. جواهرات بسیار زیبا هستند و روش های زیادی برای نمایش آنها وجود دارد. استفاده از جعبه های پلکسی (که شفاف هستند و داخل آنها پیداست.) و یا قاب های مخصوص می تواند آنها را در معرض دیدتان قرار دهد. همه ما می دانیم اگر جواهراتمان را مخفی کنیم اغلب فراموش می کنیم از آنها استفاده کنیم.

ترفندهای مرتب کردن میز آرایش

۶. آخرین مورد از ترفندهای مرتب کردن میز آرایش و یکی از ایده های خوب برای میز آرایش استفاده از گل های طبیعی است. گل ها فضا را تلطیف می کنند و بو و طراوت آنها حس بسیار خوبی به محیط می دهد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۵ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط