راهنمای خرید در چوبی
راهنمای خرید

راهنمای خرید در چوبی

۰
(۰)
در چوبی ورودی
در چوبی ورودی

در چوبی ورودی

درهای چوبی ورودی خود شامل در ورودی خیابان و نیز در ورودی واحد های مسکونی است. در این نوع در چوبی نکته مهم مسئله امنیتی و پس از آن نکات بصری است. در چوبی بیشتر به عنوان در ورودی واحدهای مسکونی کاربرد در هرچند در چوبی ساده یا پر نقش به عنوان ورودی ساختمان در ساختمان های لوکس و شیک نیز کاربرد دارد.

به دلیل اولین برخورد مهمانان در منازل مسکونی و مراجعین در محیط های اداری با در چوبی ساختمان، زیبایی بصری آن بسیار حائز اهمیت است. در شاید عنصری ناچیز در ساختار یک ساختمان باشکوه باشد اما تاثیر چشمگیر آن را در زیبایی دکوراسیون را نباید نادیده گرفت.

فرم این در های چوبی به جز ایجاد لذت بصری نشان دهنده سبک زندگی، فرهنگ و تفکر ساکنان ساختمان است. همچنین کاربرد در چوبی زیبا می تواند نشان از هنر یک معمار و یا هویت سازنده ساختمان داشته باشد.

در چوبی واحدهای ساختمان می تواند نقش عایق را (همچون دیوارها) ایفا کند تا از نفوذ صدا چه از داخل خانه به بیرون و چه از بیرون به محیط داخل خانه جلوگیری کند. میزان افت صدای عبوری از در دارای رتبه بندی های مختلفی است؛ متریال سازنده در و بافت آن نکات حائز اهمیت در این رتبه بندی ها هستند. رتبه بالاتر نشان دهنده کیفیت بالاتر در چوبی به عنوان عایق صوتی است.

در چوبی داخلی

در چوبی داخلی

در چوبی داخلی

به کاربردن در اتاق چوبی در داخل خانه نیز بسیار رایج است. این درها که از در چوبی کمد تا در چوبی اتاق خواب و حتی در چوبی پذیرایی را شامل می شود، ممکن است به صورت رنگ شده و یا با بافت و رنگ چوب ارائه شوند. برای در اتاق های منزل می توانید در چوبی رنگی در طیف های رنگی متنوع از قهوه ای تیره، قهوه ای روشن، سفید و سیاه و غیره را انتخاب کنید تا بهتر و بیشتر با دکوراسیون اتاق شما هماهنگ گردد.

حتما بخوانید:  خرید اینترنتی لباسشویی پاکشوما

به کاربردن در چوبی جدید در محیط داخلی خانه می تواند موجب زیبایی خانه و ایجاد گرمی و انرژی در محیط گردد. البته لازم است که هنگام خرید در چوبی به هماهنگی آن با دکوراسیون محیط توجه ویژه ای گردد. در چوبی شاید در دید اول حس و حال کلاسیک داشته باشد اما طراحی های امروزی در چوبی می تواند دکوراسیون محیط شما را مدرن تر و جذاب تر جلوه دهد:

سبک طراحی در چوبی

سبک طراحی در چوبی

سبک طراحی در چوبی

در چوبی شیک همچون تمام محصولات و فرآورده های چوبی در دسته های مدرن و کلاسیک جای می گیرد. در های منبت دار و یا در های مجهز به پنل با تعداد پنل های مختلف در دسته در های چوبی کلاسیک قرار می گیرد و محیط منزل شما را لوکس و خاص جلوه می دهد؛ اما در های چوبی با سطح کاملا صاف با روکش چوبی ساده و یا پیچیده و یا در چوبی با ترکیب با فلز یا شیشه و حتی در چوبی برش دار در دسته درهای چوبی مدرن قرار می گیرد.

در چوبی طرح دار و پر از تزیینات و منبت کاری مناسب قرارگیری در فضاهای بزرگ و مجلل خواهند بود و کاربرد این در ها در اتاق های کوچک نه تنها فضا را تنگ تر و دلگیر جلوه می دهد، بلکه حضور در چنین فضایی را غیر قابل تحمل می کند. بهتر است برای فضاهی آپارتمانی کوچک از درهای چوبی ساده و مدرن استفاده کنید.

متریال سازنده در چوبی

متریال سازنده در چوبی

متریال سازنده در چوبی

در میان انواع در چوبی ساختمان که از متریال های مختلف چوب، فلز و ام دی اف ساخته می شوند، درهای چوبی گران ترین و پرطرفدارترین نوع درهای ساختمانی هستند. این درها غالبا از چوب بلوط، گردو ، ماهون، گیلاس، کاج ساخته می شوند که در چوبی ۶ پنلی ساخته شده از کاج رایج ترین در چوبی است. طبیعتا این متریال ها موجب تنوع در قیمت در چوبی خواهند شد.

حتما بخوانید:  ست کامل مبلمان منزل

هرچه چوب سازنده در چوبی سخت تر باشد تغییرات دما و رطوبت موجب انقباض و انبساط بیشتر آن خواهد شد، پس بهتر است برای کاربری سونا، حمام و استخر به کار نروند. انواعی از در چوبی زیبا به صورت ترکیبی با قابی فلزی موجود است که مجموعه ای مدرن، مقاوم و لوکس فراهم می کند. ممکن است در چوبی با هسته توخالی یا پر تولید شود؛ دقت داشته باشید در چوبی با هسته توخالی کیفیت پایین تری دارند که البته قیمتشان نیز کمتر است.

درهای چوبی ضد حریق نیز تولید می شوند که از نفوذ دود و آتش به داخل ساختمان هنگام آتش سوزی بیرون و یا برعکس نفوذ آتش داخل یک واحد ساختمانی به واحدهای دیگر جلوگیری می کند. این در ها به دودبند نیز معروفند؛ این قابلیت به علت کاربرد «ماسیو کامل» در ساخت در هاست.

خرید در چوبی

خرید در چوبی

خرید در چوبی

برای خرید در چوبی می توانید به فروشگاه های ارائه دهنده محصولات ساختمانی مراجعه کنید، اما به علت نیاز به بررسی ظاهر و فرم در و نیاز به آگاهی از متریال سازنده آن، خرید اینترنتی در چوبی راهی ساده و میانبر در خرید در چوبی است.

برای خرید در چوبی به صورت اینترنتی، فروشگاه اینترنتی خوگر پلاس را به شما معرفی می کنیم. این فروشگاه ضمن آنکه انواع مدل در چوبی را با طرح ها و رنگ های مختلف ارائه داده است؛ با آگاهی شما از کیفیت و متریال سازنده انواع در چوبی، شرایط خریدی آسان را برای شما فراهم می کند. خرید اینترنتی در چوبی هم سختی های گشت و گذار در شهر جهت یافتن مدل دلخواه را از شما سلب کرده و هم امکان مقایسه مدل های مختلف در چوبی را به طور همزمان فراهم کرده است. با این مزایا به فروشگاه اینترنتی خوگر پلاس مراجعه کنید تا از خرید در چوبی به سادگی و سهولت لذت ببرید.

حتما بخوانید:  صندلی اپن و انواع آن

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.