دکور دیواری
معماری و دکوراسیون خانه

دکور دیواری

۰
(۰)

ورودی روشن و بزرگ این اتاق به دلیل استفاده هوشمندانه ازموزاییک کاشی است. در این مورد، بافت دیوار کمک می کند تا تاج تخت بلندتر به نظر بیاید وبه صورت یکپارچه از زمین تا سقف دیده شود.،و زیبایی بسیار متعادل برای اتاق خواب ایجاد کند.

متریال ناهمواروالگوهای هندسی به این دیواراتاق خواب، ظاهری صنعتی وسرد داده است.این طراحی صنعتی می تواند به یک اتاق احساس بیش از حد سرد بدهد، اما استفاده آزادانه از بافت متضاد باعث می شود این فضا گرم و جذاب به نظر بیاید.

بتن، طرح های راه راه و تخته های چوبی خشن حالتی غریب برای دیوار لایه لایه است. این سبک می تواند بسیار الهام بخش باشد اگر شما به دنبال یک راه برای استفاده از مواد خاص و یا غیر معمول هستید.

چوب و کاشی های زیگزاکی پس زمینه ای برای این اتاق خواب تیره وراحت است . رنگ سیاه مات مقابل پنجره یک راه مبتکرانه برای کاهش نور محیط است برای افرادی که مایل به استراحت درتعطیلات آخر هفته می باشند.

این دیوارهای بتنی بسیار عالی پرداخت شده، در عین حال شکل اصلی بافت آن برای حفظ شخصیت وعطروطعم شهری کمک می کند. نور غیر مستقیم کمک می کند تا این متریال سنگین ،سبک تر به نظر آید و همچنین باعث جلب توجه به جزئیات بافت این اتاق می شود.

تقسیم بندی شسته و رفته و کنتراست جهت داربه این اتاق خواب کوچک شخصیت بزرگ می دهد. دیوارهای سفید صاف در برابر پانل های بتن در تضاد هستند. اسلاید های عمودی چوب احساس مدرن فضا را متمایز می کند.

حتما بخوانید:  کلبه پیچک

این اتاق خواب عجیب وغریب است. پانل های بتن فوری با مدل های مختلف، متناوب بین تیغ ماهی وخطوط افقی صاف جلب توجه می کنند. پانل های چوب و رنگ زرد فضا را ازپالت تک رنگ خارج می کنند.

آجر زیبا است! این اتاق خواب باعث می شود با استفاده از خطوط سیاه به عنوان یک تاجی مصنوعی برای تخت ،دیوارهای آجری کلاسیک خاص به نظر آیند.

آویزهای طلایی لوکس که روی آجر سیاه چکه می کند، ایجاد یک طرحی منحصر به فرد می کند.

استفاده از پانل های دیوار، همراه با نورپردازی خلاق پویا.

پانلهای انفجاری ویژگی درام به این اتاق ملایم و خنثی می افزاید.

نور و سایه، عمق و ابعاد پانل ها ی ۳D. راهکاری کاربردی برای ایجاد بافت درطراحی داخلی می باشند

بتن مرمر نما به خوبی قبل از سقف متوقف می شود تا به این اتاق خواب یک فضای آرام و بزرگ تری دهد.. نتیجه تمیز، و راحت به نظر می رسد.

مبلمان منبع بزرگ از بافت است. دیوار این اتاق خواب با پارچه پوشیده شده و تا قسمتی از سقف ادامه دارد.در نتیجه تحت محاصره آرامش است.

این اتاق خواب یک کنتراست زیبا بین پارچه مخمل خواب دار و دیوار شیشه ای ارائه می دهد

آرایش لانه زنبوری روی بتن براق، لایه های عمیق از چوب، کاشی و گچ … ترکیب غیر معمول و فوق العاده الهام بخش هستند.

اسلاید خشن چوب بدون رنگ ایجاد کنتراست دراماتیکی ،با تخته آبی روشن ایجاد می کند.

تیره، براق، و ظریف. چوب یک راه حل خوب برای طراحان مینیمالیستی که می خواهند به فضا با ایجاد بافت گرما دهند.

حتما بخوانید:  کدام متریال برای کدام فضا مناسب است؟

پانلهای چوبی موزاییکی درهریک ازاین اتاق خواب ها یک نقطه کانونی خاص و چشم نواز ایجاد می کنند.

منبع: http://www.home-designing.com

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط