دکوراسیون دستشویی
طراحی صنعتی

دکوراسیون دستشویی

۰
(۰)

شرکت ایتالیایی Lago روشویی متفاوتی را با دیزاینی بی نظیرطراحی کرده است. این روشویی از متریالی مشابه پس زمینه ی خود ساخته شده است و چیزی که آن را خاص ومتفاوت کرده است نمایش آن به شکل جدا شدن پوسته ای از روی دیوار است.این روشویی دارای طراحی بسیار ظریف و مدرن است ودر ضمن فضای زیادی هم اشغال نمی کند.

این روشویی پوسته ای با الهام از حرکت آرام آب وسرازیری آب از شیربه سمت درین، طراحی شده است و دارای قوسی برای جلوگیری از پاشیدن آب به اطراف است.این روشویی با عرض های مختلفی از ۷۳.۶ سانتیمتر تا ۱۱۰.۴ سانتیمتر در عمق ۴۶ سانتیمتر موجود است.

منبع:http://www.lago.it
http://www.busyboo.com

این روشویی با نام تجاریSkin Basin از نظر تنوع رنگ دارای طیف گسترده ای از رنگهای زیبا است.برای دکوراسیون دستشویی رنگ اهمیت بسیاری دارد و در انتخاب رنگها می توان از روش‌های متفاوتی در ترکیب رنگ‌ها استفاده کرد.می‌توان از چیدمان تک رنگ استفاده کرد.همچنین می‌توان از رنگ‌های متضاد در چیدمان به‌صورت کنتراست استفاده کرد، یا با انتخاب یک رنگ، رنگ‌های هم خانواده و همگون آن را به‌کار برد، اگر هم در این زمینه تخصص و مهارت داشته باشید می‌توانید از ترکیب رنگ‌های مکمل که مفاهیم خاصی را تداعی می‌کنند استفاده کنید.

شما می توانید کل فضای حمام و یا دستشویی خود را با استفاده ازهمان بافت ومتریالی که در ساخت روشویی استفاده شده است بپوشانید.طراحی این روشویی توام با حس تعلیق است و قانون جاذبه را به مبارزه می طلبد. طرح هایی که به جاذبه اعتقاد ندارند،می‌توانند ما را شگفت‌زده کنند،

حتما بخوانید:  ایرباس و داستان صندلی راحت برای مسافران اکونومی

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط