حضور خوگر در نمایشگاه الکامپ 94
رویدادها

حضور خوگر در نمایشگاه الکامپ ۹۴

۰
(۰)

هم اکنون صاحبنظران زیادی، لقب «عصر اطلاعات» را به دورانی که در آن هستیم می‌دهند. این نامگذاری شاید به این دلیل باشد که امروزه اطلاعات، به جزء تفکیک‌ناپذیر زندگی بشر تبدیل شده است. اگر چه اطلاعات از دیر باز، در زندگی بشر تاثیر بسزایی داشته آن چه که امروز اهمیت آن را صد چندان کرده، شرایط نوین زندگی و افزایش سهم اطلاعات در آن است. درشرایط کنونی رد پای فناوری اطلاعات و ارتباطات به راحتی در آموزش، مدیریت، برنامه ریزی سازمان‌ها، پزشکی، تجارت، امور نظامی، تولید و صنعت، تحقیقات، حمل و نقل، کنترل ترافیک و صنعت نشر مشهود است

مفاهیمی مانند تجارت الکترونیک ، شهر و شهروندالکترونیک ، زندگی هوشمند امروزه به وفوردر برنامه ریزی های استراتژیک دولت ها و روابط تجاری ، اقتصادی و اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرند. مفاهیمی که جزئی جدایی ناپذیر از بستر توسعه هستند و توجه به آنها یا کوتاهی درخصوص آنها فاصله بزرگی میان رشد یا نابودی را رقم خواهد زد.

درچنین شرایطی گذر از شیوه های سنتی تعامل اجتماعی و اقتصادی ضرورتی است که می تواند منجر به فوایدی نظیر کاهش هزینه ها، افزایش درآمدها، افزایش کیفیت ، کاهش زمان و بالا بردن میزان دسترسی به خدمات شود. کاهش میزان آلودگی هوا و ترافیک و همچنین شفاف کردن اطلاعات و مراحل و انجام خدمات و قوانین وجلوگیری از اعمال سلیقه های فردی از دیگر مزایای وابسته به کاربرد وسیع فناوری اطلاعات و خدمات مبتنی براین حوزه در زندگی روزمره است.

خوشبختانه روند استفاده کاربردی از امکانات و خدمات مبتنی بردستاوردهای الکترونیک و فناوری های نوین در کشور ما در سالیان اخیر با جهش بسیار خوبی مواجه شده است و امید است این روند با سرعت بیشتری تداوم یابد. هیچ حوزه ای از قاعده ضرورت حضور فعال و بهره گیری از پتانسیل موجود در فضای مبتنی بر دستاوردهای فناوری اطلاعات یا به عبارتی دیگر ظرفیت اینترنت و گوشی های هوشمند مستثنی نیست و حوزه مبلمان ، دکوراسیون و معماری داخلی راهی بلند دراین راستا درپیش رو دارد. خوشحالیم که به عنوان عضو کوچکی از این جامعه با ایجاد وبسایت خوگر توانسته ایم گامی کوچک درراستای نیل به استفاده از فناوری های نوین روز در عرضه و تبادل این حوزه برداریم و با حضور درنمایشگاه الکامپ این خدمت نوین را به خانواده بزرگ صنایع مرتبط با این حوزه و علاقه مندان معرفی می کنیم.

حتما بخوانید:  نیمه اول حضور خوگر در نمایشگاه الکامپ

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط