تخت خواب تاشو
اتاق خواب

تخت خواب تاشو

۳
(۲)

تخت خواب کم جایکی از بهترین گزینه ها برای آپارتمانهایی با اتاق خواب های کوچک و نیز سازماندهی به فضا می باشد.چه انواع کشویی آنها و چه انواع دیواریشان فرقی نمی کند.آنها برای ذخیره سازی فضا به شما کمک خواهند کرد.تخت خوابهای Murphy در ظاهر تختخوابهایی معمولی، هستند اما ویژگی که در تخت خواب Murphy وجود دارد و آن را نسبت به انواع دیگر تخت خواب کم جا متمایز می نماید، این است که شما با یک نیروی بسیار کم می توانید به کمک جکهای قوی و لولای ویژه آن ، تخت خواب را خم کرده و یا در کشو پنهان کرده و از فضای قرارگیری تختخواب که به خوبی طراحی شده استفاده نمایید.

این تخت ها که به صورت افقی یا عمودی باز می شوند،نمایی زیباتر از یک تخت معمولی به فضای شما می بخشند. تخت هایی که جای خیلی کمی اشغال می کنند چند منظوره هستند و زمانی که به آنها نیاز نداریم در یک چشم برهم زدن جمع می شوند و از شلوغی و به هم ریختگی اتاق جلوگیری می نمایند.

تخت خوابهای کم جا مناسب برای فضای کار و اتاق مهمان می باشند این تخت خوابها موجب صرفه جویی در فضا و استفاده مفید از فضا می گردد.بهترین مکان برای استفاده ازاین تخت خواب ها در اتاق کودکان و نوجوانان است.زیرا با پنهان شدن تخت خواب فضای بیشتری برای بازی و سرگرمی کودکان ایجاد خواهد شد.

مطالب مرتبط