با HNI یکی از پرفروش‌ترین تولیدکنندگان مبلمان اداری جهان آشنا شوید
فضای اداری

با HNI یکی از پرفروش‌ترین تولیدکنندگان مبلمان اداری جهان آشنا شوید

۵
(۱)
مبلمان اداری HNI
مبلمان اداری HNI

کمپانی HNI

کمپانی HNI یکی از شرکت‌های قدیمی در زمینه تولید مبلمان اداری است که از سال ۱۹۴۴ تاکنون در آمریکا فعال است. این کمپانی پس از شرکت استیل کیس (Steelcase) دومین برند پرفروش مبلمان اداری در جهان محسوب می‌شود و با ۲.۲ میلیارد دلار فروش سالیانه بالاتر از کمپانی‌های بزرگی نظیر هرمان میلر (Herman Miller) و هاورث (Haworth) قرار گرفته است. HNI نزدیک به نه هزار و پانصد پرسنل دارد و محصولات مختلف اداری نظیر میز، انواع صندلی، مبلمان، پارتیشن، قفسه‌های کتاب و سیستم‌های ذخیره‌سازی را تولید می‌کند.

میز و صندلی اداری HNI

میز و صندلی اداری HNI

مبلمان اداری HNI

کمپانی HNI طیف وسیعی از مبلمان اداری را طراحی و عرضه می‌کند که شامل محصولات اصلی یعنی میز و صندلی‌های اداری و محصولات مکمل نظیر صندلی‌های انتظار، دیوارها و پنل‌های جداکننده و سیستم‌های ذخیره‌سازی می‌شود. HNI امکان انتخاب صندلی‌های اداری در طیف وسیعی از رنگ‌ها، فریم‌ها و روکش‌های مختلف را برای مشتریان خود فراهم کرده است. در نتیجه هر یک از محصولات این شرکت از تنوع قیمت زیادی برخوردار هستند و خرید آن‌ها برای طیف‌های مختلف مشتریان امکان‌پذیر شود.

صندلی های اداری HON زیرمجموعه ای از شرکت HNI

صندلی های اداری HON زیرمجموعه ای از شرکت HNI

مبلمان اداری تولید شده توسط HNI با نام برندهای زیر مجموعه آن مانند HON ،Allsteel، Maxon ،HBF،OFM و Basyx عرضه می شوند. HNI در ایالت‌های مختلف آمریکا نظیر جورجیا، ایندیانا، نیویورک، کارولینای شمالی و کشورهای چین و هند کارخانه دارد که موجب افزایش سرعت سیستم توزیع آن شده است.

شومینه دیواری Heat & Glo زیر مجموعه ای از شرکت HNI

شومینه دیواری Heat & Glo زیر مجموعه ای از شرکت HNI

محصولات جانبی HNI

شرکت HNI علاوه بر مبلمان اداری سال‌هاست که در زمینه تولید شومینه‌های پیش‌ساخته، اجاق گاز و محصولات مرتبط با آن‌ها نیز فعال است. این محصولات در کارخانه‌هایی واقع در مینه سوتا، پنسیلوانیا، ورمونت و واشتنگن تولید می شوند و عمدتا برای دکوراسیون منازل طراحی شده‌اند. با این حال از سیستم‌های گرمایشی آن نظیر شومینه می‌توان در دکوراسیون‌های اداری مجلل نیز استفاده کرد. برندهای زیرمجموعه HNI در این زمینه Heatilator ،Heat & Glo ،Majestic ،Monessen ،Quadra-Fire و Harman Stove هستند.

حتما بخوانید:  فضای اداری از کجا به کجا رسیده است؟
میز و صندلی اداری HNI

میز و صندلی اداری HNI

رشد مالی HNI در سال ۲۰۱۸

بر اساس گزارشی که در ماه جولای ۲۰۱۸ توسط موسسه معتبر MUSCATINE منتشر شد، شرکت HNI در سه ماهه دوم سال جاری ۵۳۴.۶ میلیون دلار فروش داشته که ۱۸.۶ میلیون دلار از این رقم درآمد خالص این شرکت بوده است. این رقم در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال ۲۰۱۷ حدود ۵.۷ درصد رشد داشته است. این میزان رشد برای یک شرکت در بازار پررقابت مبلمان با غول‌های بزرگی همچون استیل کیس، هرمان میلر و هاورث، یک موفقیت قابل توجه محسوب می‌شود.

مبلمان اداری Allsteel زیر مجموعه ای از شرکت HNI

مبلمان اداری Allsteel زیر مجموعه ای از شرکت HNI

جوایز

شرکت HNI از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۶ میلادی به طور پیاپی در میان ۴۰۰ کمپانی بزرگ آمریکا به انتخاب Forbes قرار گرفت. همچنین این شرکت در سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۶ نیز در فهرست ۵۰ کارخانه برتر آمریکا که در مجله Industry Week منتشر می‌شد، قرار داشت.

مبلمان اداری Maxon زیر مجموعه شرکت HNI

مبلمان اداری Maxon زیر مجموعه شرکت HNI

HNI و محیط زیست

همانطور که گفته‌شد HNI در زمینه تولید مبلمان اداری با شرکت‌های بزرگی نظیر استیل کیس، هاورث، هرمان میلر و نول به رقابت می‌پردازد. از ویژگی‌های رقابتی این شرکت توجه آن به محیط زیست است. HNI یکی از حامیان محیط زیست و استفاده از مواد قابل بازیافت در محصولات خود است. بسیاری از تولیدات این شرکت از مواد بازیافتی ساخته می‌شوند و پس از عرضه نیز امکان بازیافت و برگشت به چرخه تولید را دارند.