ایده های دکوراسیون رستورانی که امتحانشان را پس داده‌اند
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ایده های دکوراسیون رستورانی که امتحانشان را پس داده‌اند

۰
(۰)
کافه لولیتا
کافه لولیتا

استکافه لولیتا در لیوبلیانا اسلوونی

ایده هایی برای قاپیدن: قطعا استفاده معماری کف پوشیده از چوب های روشن و تیره جالب به نظر می رسد. ترکیبی از طرح های مدرن و سنتی نیز جذابیت خاص خود را دارد. استفاده از میزها و صندلی هایی با رنگ های مختلف و آویزان کردن چراغ های تیره این زیبایی را دو چندان کرده است.
رستوران گالری طرح ها
رستوران گالری طرح ها

رستوران گالری طرح ها در لندن

ایده هایی برای قاپیدن: ترتیب شبکه ای شکل از چارچوب ها و فرم‌های هم‌اندازه که همگی همرنگ باشند، روش بسیار عالی برای پر کردن فضاهای بزرگ است. اگر به دنبال دکوراسیونی لوکس هستید می توانید رنگ های خاصی مانند صورتی که چشم نواز به نظر می رسند را با رنگ طلایی ترکیب کنید تا بیش از پیش توجه دیگران را جلب کنند.

رستوران رومیتا کومدور

رستوران رومیتا کومدور

رستوران رومیتا کومدور در مکزیکو سیتی

ایده هایی برای قاپیدن: از تغییر به هیچ وجه نترسید. دیوارهای سیاه معمولا حس عبوس بودن می دهند اما در این رستوران کاشی های شطرنجی کف به همراه فضای سبز و منظر تماشایی محیط را کاملا غیرمنتظره کرده است. صندلی هایی چوبی کوچک نیز در تضاد با ارتفاع دیوار در غیرمنتظره بودن این فضا نقش موثری داشته اند. نمونه مشابه این صندلی ها را می توانید اینجاببینید.

رستوران فارم شاپ

رستوران فارم شاپ

رستوران فارم‌ شاپ در مارین کانتی ایالت کالیفرنیا

ایده هایی برای قاپیدن: نقاشی دیواری که کل فضای دیوار را پر کرده باشد دکوراسیون رستوران را رمانتیک می‌کند. همچنین صندلی های کلاسیک کوچک که به لحاظ بصری نیز سبک هستند، سبب می شود توجه به نقاشی دیواری معطوف شود. نمونه مشابه این صندلی ها را می توانیداینجاببینید.

حتما بخوانید:  رستورانی پر از غلاف های فولادی ضدزنگ
رستوران آپارتمان

رستوران آپارتمان

رستوران آپارتمان، اتاق غذاخوری خصوصی در کتنر لندن

ایده هایی برای قاپیدن: اگر یکی از قطعات مبلمان رنگ متفاوت و طرح جذابی داشته باشد، می تواند کاری کند که کل فضا شاد و روشن به نظر برسد. البته مبلمان راحت برای نشستن طولانی مدت نیز در فضایی چنین دوست داشتنی نباید فراموش شود. نمونه مشابه این مبل هارا می توانید اینجاببینید.

رستوران وراندا

رستوران وراندا

رستوران وراندا در کپنهاگ

ایده هایی برای قاپیدن: رنگ های خاکستری و آبی با حاشیه های متالیک و گل و گیاه بزرگ را می توانید به عنوان یک راه حل مطمئن برای ایجاد فضای داخلی مدرن به کار ببرید.

رستوران ماسکت

رستوران ماسکت

رستوان ماسکت روم در نیویورک

ایده هایی برای قاپیدن: لوازم جذاب مانند چوب رنگ و رو رفته به همراه نمای سفید اگر با رنگی تیره ترکیب شوند، فضایی غنی و باشکوه ایجاد می کند. صندلی های مشابه مبلمان این دکوراسیون چشمگیر رااینجاببینید.

رستوران رادیو

رستوران رادیو

رستوران رادیو در کپنهاگ

ایده هایی برای قاپیدن: مبلمان و دکوراسیون کامل چوبی برای گرم کردن فضا و همنشینی با ترکیب رنگ سیاه و سفید عالی هستند.

رستوران مکوکوت

رستوران مکوکوت

رستوران مکوکوت در پاریس

ایده هایی برای قاپیدن: چه کسی می گوید که صندلی ها باید حتما یکدست باشند؟ می توانید آنها را به صورت گلچینی از رنگ ها و مدل های مختلف اما متناسب با هم ترکیب کنید. همچنین ترکیب صندلی ها و میزهای متنوع را امتحان کنید. به عنوان مثال، صندلی های لهستانی را با صندلی های سبک صنعتی و مدرن ترکیب کنید.

رستوران آلتاوس

رستوران آلتاوس

رستوران آلتاوس در گدینیا، لهستان

ایده هایی برای قاپیدن: افزودن مخمل به دکوراسیون آن هم از طریق رقیه نیمکت های رستوران همه چیز را تغییر می‌دهد. نیمکت مخملی و روشنایی مدرن فضای این رستوران را از حالت بی روح به شکلی شیک و جذاب درآورده است.

حتما بخوانید:  نصب کاغذ دیواری جدید

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط