چند ایده برای تزئین دکوراسیون خانه با گیاهان
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

چند ایده برای تزئین دکوراسیون خانه با گیاهان

این روزها با وجود آلودگی هوا زندگی بدون گیاهان امکان‌ پذیر نیست، چه خوب است که گیاهان را به خانه هایمان بیاوریم و با آن ها ارتباط برقرار کنیم. گیاهان یکی از نشانه های طبیعت هستند که باعث ایجاد حس و حال خوبی در فضا می شوند و جلوه بی نظیری به چیدمان و دکوراسیون خانه می دهند. ما در این مطلب به نکاتی در ارتباط با دکوراسیون خانه با گیاهان پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

5 گیاه آپارتمانی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۵ گیاه آپارتمانی که به نور کمی نیاز دارند

گیاهان از جمله عناصر مهم در تزئین منازل هستند چرا که موجب طراوت و شادابی محیط می‌شوند و با توجه به مساحت محدود و فضای بسته آپارتمان های امروزی نیاز به آنها بیش از پیش احساس می‌شود. با این حال، بیشتر گیاهان آپارتمانی که در حال حاضر به فروش می‌رسند نیز به نور نیاز دارند. اما سوال این است که آیا گیاهی وجود دارد که در عین زیبایی برای رشد به نور کمی نیاز داشته باشد؟ پاسخ به این سوال مثبت است و ما در این مطلب به معرفی این دسته از گیاهان آپارتمانی خواهیم پرداخت. پس دیگر نگران آفتاب‌گیر نبودن آپارتمان خود نباشید؛ این گیاهان به راحتی در فضای کم نور خانه شما رشد می‌کنند.

ادامه مطلب

15 گیاهی که در خانه نگهدارید
ادامه مطلب
سبک زندگی

۱۵ گیاهی که به راحتی می توانید در خانه نگهداری کنید

برای بسیاری از افراد، همزیستی با طبیعت بسیار با اهمیت است و فوق‌العاده جذاب. اما در عصر امروز و زندگی در آپارتمان‌ها، داشتن یک فضای سبز را به دلیل کمبود جا، بسیار سخت کرده است. بالکن‌ها فضای چندانی برای گل و گیاه ندارند و داشتن همان چند گلدان کوچک هم به فصل بهار یا تابستان موکول می‌شود.

ادامه مطلب