5 گیاه آپارتمانی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۵ گیاه آپارتمانی که به نور کمی نیاز دارند

گیاهان از جمله عناصر مهم در تزئین منازل هستند چرا که موجب طراوت و شادابی محیط می‌شوند و با توجه به مساحت محدود و فضای بسته آپارتمان های امروزی نیاز به آنها بیش از پیش احساس می‌شود. با این حال، بیشتر گیاهان آپارتمانی که در حال حاضر به فروش می‌رسند نیز به نور نیاز دارند. اما سوال این است که آیا گیاهی وجود دارد که در عین زیبایی برای رشد به نور کمی نیاز داشته باشد؟ پاسخ به این سوال مثبت است و ما در این مطلب به معرفی این دسته از گیاهان آپارتمانی خواهیم پرداخت. پس دیگر نگران آفتاب‌گیر نبودن آپارتمان خود نباشید؛ این گیاهان به راحتی در فضای کم نور خانه شما رشد می‌کنند.

ادامه مطلب

ده گیاه خوب برای آپارتمان‌نشین‌ها
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

این ده گیاه همدم خوبی برای آپارتمان‌نشین‌ها هستند

گیاهان آپارتمانی یکی از مهمترین عناصر تزئینی در دکوراسیون داخلی منازل هستند. نگهداری و پرورش این گیاهان دست کم می‌تواند برای مدت زمان کوتاهی شما را از استرس و فشارهای روحی دور کند و طراوت و نشاط بیشتری به فضای بی روح و کسل کننده منازل آپارتمانی بدهد. گیاهان آپارتمانی علاوه بر زیبایی که دارند هوای خانه شما را تصفیه می‌کنند. در این مطلب ۱۰ گیاه مناسب برای منازل آپارتمانی را معرفی می کنیم. اگر علاقه‌مند به نگهداری گیاهان هستید اما دارای آپارتمانی کوچک و بدون حیاط هستید و فضایتان از نور محدود برخوردار است با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب

15 گیاهی که در خانه نگهدارید
ادامه مطلب
سبک زندگی

۱۵ گیاهی که به راحتی می توانید در خانه نگهداری کنید

برای بسیاری از افراد، همزیستی با طبیعت بسیار با اهمیت است و فوق‌العاده جذاب. اما در عصر امروز و زندگی در آپارتمان‌ها، داشتن یک فضای سبز را به دلیل کمبود جا، بسیار سخت کرده است. بالکن‌ها فضای چندانی برای گل و گیاه ندارند و داشتن همان چند گلدان کوچک هم به فصل بهار یا تابستان موکول می‌شود.

ادامه مطلب