کتابخانه در دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

محل مناسب قرارگیری کتابخانه در دکوراسیون منزل

محدودیت فضای خانه ها به خصوص در محیط آپارتمانی از یک سو و نگرش نادرست بسیاری از ما به مقوله زیبایی و جذابیت در دکوراسیون داخلی از سوی دیگر موجب می شود تا فضای مناسبی برای قرار دادن یک کتابخانه در منزل پیدا نکنیم. حال سؤالی که پیش می آید این است که بهترین جای کتابخانه در دکوراسیون منزل کجاست؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سؤال را بیابید.

ادامه مطلب

ایجاد کتابخانه ای بزرگ در فضایی کوچک
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ایجاد کتابخانه ای بزرگ در فضایی کوچک چگونه ممکن است؟

اگر کارتون زیبای دیو و دلبر را تماشا کرده باشید می دانید که دیو داستان یک کتابخانه فوق العاده بزرگ به زیباروی قصه بل هدیه می دهد. علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در رویاهای خود داشتن چنین کتابخانه زیبایی را آرزو می کنند.

ادامه مطلب

کتابخانه دیواری
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

استفاده از کتابخانه دیواری در دکوراسیون

اگر اهل کتاب خواندن نیستید به سادگی از روی این مطلب نگذرید. امروزه عصر ارتباطات است. این روزها اکثرمان ترجیح می‌دهیم که وقتمان را صرف تماشای فیلم‌ها و سریال‌ ها کنیم. این‌ روزها خیلی از ما کتاب‌ ها را فراموش کرده ‌ایم و یا فکر می‌کنیم که گوش کردن به یک کتاب صوتی می‌ تواند خیلی مفیدتر از خواندن همان کتاب باشد. زندگی ‌هایمان آنقدر شلوغ شده ‌است که دلمان می‌ خواهد همه کار را به سریع‌ ترین نحو ممکن انجام دهیم.

ادامه مطلب

کتابخانه طبیعی
ادامه مطلب
فضای آموزشی و کتابخانه

کتابخانه طبیعی ساخته شده در چین

این کتابخانه طبیعی تنها سازه ساخته‌ شده توسط انسان در خیابان wisdom است و راه دسترسی به آن نیز از طریق راه کوهستانی است و وجود کوه و آب‌ های اطراف آن منظره بسیار زیبایی را پدید آورده است.

ادامه مطلب

کتابخانه، شلف و باکس در دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

جایگاه کتابخانه، شلف و باکس در دکوراسیون

کاربرد این موارد در دکوراسیون دقیقا چیست؟ چطور می توانیم با استفاده از کتابخانه، شلف و باکس در دکوراسیون، ظاهر خانه را منحصر به فرد کنیم.

ادامه مطلب

شلف و کتابخانه
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

راهنمای استفاده از کتابخانه شلف و باکس در منزل

در ظاهر خرید و استفاده از باکس، شلف و کتابخانه خیلی آسان به نظر می رسد. یک جای خالی یا گوشه دنج در خانه پیدا می کنید، کتابخانه، شلف یا باکس را در آن موقعیت قرارداده یا نصب می کنید و کتاب ها را داخلش می چینید.

ادامه مطلب