خلاقیت با کاغذ دیواری
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

تزئین و خلاقیت با کاغذ دیواری

امروزه کاغذ دیواری ها به دلیل تنوع در رنگ، طرح و جنس بهترین انتخاب برای ایجاد تغییر و جذابیت بخشیدن به دکوراسیون داخلی خانه...

ادامه مطلب

ترفندهای استفاده از کاغذ دیواری
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

استفاده از باقیمانده کاغذ دیواری در دکوراسیون

زمانی که از کاغذ دیواری صحبت به میان می آید همه افراد به یاد تزیین دیوارهایشان با آنها می افتند

ادامه مطلب

استفاده‌ خلاقانه از کاغذ دیواری
ادامه مطلب
سایر

۱۰ استفاده‌ی خلاقانه از کاغذ دیواری

امروزه کاغذ دیواری‌ها به دلیل تنوع در رنگ، طرح و جنس بهترین انتخاب برای ایجاد تغییر و جذابیت بخشیدن به دکوراسیون داخلی خانه‌ها هستند. معمولاً بعد از استفاده از کاغذ دیواری‌ها در دکوراسیون داخلی، تکه‌ها و رول‌هایی از این تزئین کننده‌های زیبا، باقی می‌ماند که بدون استفاده هستند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که به جای دور ریختن باقیمانده ی کاغذ دیواری، با به کار بردن کمی خلاقیت و نوآوری، از آنها استفاده ی دیگری کنید. 
در این مطلب ۱۰ ایده خلاقانه برای استفاده از تکه‌های باقی‌مانده کاغذدیواری‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

عکس کاغذ دیواری
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

عکس کاغذ دیواری

Kerrie Brown بانوی خلاق و دکوراتور فیلمهای بین المللی و نامزد دریافت جایزه ی  اسکار برای طراحی صحنه و لباس فیلم Babe  به تازگی برند طراحی خود در سیدنی استرالیا را پایه گذاری نموده است. وی در استودیوی خود در Woollahra ،مجموعه ای پرجنب و جوش و تئاتری از تصاویر گرافیکی و الگوها و تصاویری چاپی برای استفاده روی پارچه ، کاور چراغ و کاغذ دیواری و.. را ارائه نموده است.در ادامه عکسهای کاغذ دیوارهای طراحی شده توسط وی را مشاهده خواهید کرد.

ادامه مطلب