طراح ایتالیایی
ادامه مطلب
books

صندلی اداری متفاوت محصول همکاری شرکت ALIAS و طراح ایتالیایی

صندلی فریم از آثار ماندگار آلبرتو مدا طراح برجسته ایتالیایی است. یک صندلی با فرمی جذاب که تا کنون بارها و بارها بازطراحی شده است. این صندلی اداری که شرکت آلیاس آن را تولید کرده، با حفظ اصالت خویش در آخرین نمونه‌اش به گونه‌ای بازطراحی شده که مطابق نیازهای کاربر امروزی باشد. راز طراحی پرفروش‌ترین صندلی شرکت آلیاس را اینجا بخوانید. محصولی که پس از بیست سال از اولین تولیدش، همچنان با جان سختی در عرصه رقابت صندلی‌های اداری می‌درخشد.

ادامه مطلب

پرفروش‌ترین صندلی اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

ناگفته‌هایی از پرفروش‌ترین صندلی اداری آمریکا

قرار نیست همیشه آثار باستانی، برج‌های بلند یا هنرپیشه‌های بزرگ در جهان معروف شوند. گاهی یک وسیله نیز می‌تواند به شهرتی بزرگ در جهان دست یابد و صندلی اداری Aeron یکی از مثال‌های بارز این موضوع است. این صندلی حاصل تلاشی ۱۰ ساله برای ساخت یک محصول با تکنولوژی بالا برای کارمندان است. شهرت صندلی به اندازه‌ای است که عنوان پرفروش‌ترین صندلی اداری تاریخ آمریکا را از آن خود کرده است. با این وصف اگر به دنبال خواندنی‌های جذاب درباره صندلی اداری Aeron هستید تا انتها با ما باشید.

ادامه مطلب

صندلی اداری ارگونومیک پرفروش
ادامه مطلب
فضای اداری

۱۰ صندلی اداری ارگونومیک پرفروش در سال ۲۰۱۷

اگر شما هم در یک محیط اداری کار کرده باشید، احتمالاً کمردرد و گرفتگی عضلات ناشی از نشستن طولانی بر روی صندلی‌های نامناسب را تجربه کرده‌اید. از سوی دیگر در برخی از صندلی‌های اداری به منظور نظافت آسان‌تر از روکش‌های چرم نامرغوب و غیر تنفسی استفاده می‌کنند که در آب و هوای گرم موجب عرق کردن ناحیه کمر و نشیمن‌گاه کاربران می‌شود.

با این وصف فارغ از زیبایی، جنس روکش به کار رفته و وضعیت نشستن نیز از نکات مورد توجه در ساخت صندلی اداری ارگونومیک محسوب می‌شوند. این صندلی‌ ها امروزه از محبوبیت بالایی برخوردارند و ما نیز در این مطلب قصد داریم تا شما را با ۱۰ صندلی اداری ارگونومیک پرفروش در سال ۲۰۱۷ آشنا کنیم.

ادامه مطلب

طراحی صندلی مینیمالی
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

طراحی صندلی مینیمالی

Saitens  نام یک ست دونفره صندلی مینیمالی است که توسط طراح جوان آلمانی Clara Schweers و با الهام از اسکیسهای لنوداردو داوینچی  از تصویر اشعه های درخشان نور خورشید بر روی یک آینه ی سهموی طراحی شده است.

ادامه مطلب

وسائل اتاق کنفرانس
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

وسائل اتاق کنفرانسی که در صورت تغییر مکان به جای اولیه خود بازمی گردند.

شرکت نیسان موتور به منظور نشان دادن اینکه در پارکینگ های هوشمند به کمک تکنولوژی های نوین در آینده چه عملیاتی می تواند انجام پذیرد، این صندلی های خود پارک را برای دفتر مرکزی خود طراحی نموده و به نمایش گذاشته اند .

ادامه مطلب

آیا شجاعت نشستن روی این صندلی را دارید؟
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

آیا شجاعت نشستن روی این صندلی را دارید؟

یک طراح صنعتی مستقر در نیویورک به نام Vedat Ulgen ودات اولگن ، این صندلی را طراحی نموده است ،جنس این صندلی از اکریلیک شفاف، است که در زیر این صندلی فضائی به بوته کاکتوس اختصاص یافته است.

ادامه مطلب