نقش پررنگ کوسن های کوچک در دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

نقش پررنگ کوسن های کوچک در دکوراسیون

یک مربع یا دایره یا مستطیلی که ابعادش نهایتا به نیم متر در نیم متر می‌رسد اما می‌تواند شکل و شمایل فضای کلی اتاق پذیرایی، نشیمن یا خواب را به طور کل عوض کند. یک عنصر دکوراسیونی جادویی که نبودش چندان به چشم نمی‌آید اما بودنش حتما محسوس است! خانم‌ها! آقایان! معرفی می‌کنیم: کوسن! بله، کوسن‌هایی که انواع و اقسام طرح‌ها از گل و مرغ گرفته تا نقوش هندسی و کوبیسم بر روی آن‌ها چاپ می‌شود و این روزها تب خریدشان هم حسابی بالا گرفته است. اخیرا از کتابفروشی! تا فروشگاه اشیاء دکوری و فروشگاه مبلمان و … همه جا حضورشان را می‌بینید. یک بخش از فروشگاه را به خود اختصاص داده‌اند و با نقش و نگارهای بدیع برای خریداری شدن دلبری می‌کنند.  حتما شما بهتر از ما می‌دانید که کوسن‌ها صرفا عنصری تزئینی نیستند، اما شاید از ضرورت این عنصر و نقش کاربردی آن کمتر باخبر باشید. اگر می‌خواهید با ترفندهای چیدمان کوسن بیشتر آشنا شوید و بدانید هر نوع کوسن برای چه فضایی مناسب است ادامه مطلب را از دست ندهید. این طور هنگام خرید هم انتخاب هوشمندانه‌تری خواهید داشت.

ادامه مطلب

خرید کوسن
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

قبل از خرید کوسن به این شش سوال پاسخ دهید:

اگر شما نیز مانند خیلی از افراد به هنوز به معجزه حضور کوسن در
دکوراسیون منزل پی نبرده اید، شاید وقت آن شده باشد که همین حالا به صورت جدی به آن فکر کنید و این راه حل ساده برای تغییر و جلوه بخشیدن به فضای خانه را تجربه کنید! تجربه‌ی شخصی من در این مورد تجربه‌ای کم‌هزینه و دوست‌داشتنی بود.
درست لحظه‌ای که کوسن‌های جدید رنگی نمدی وارد منزل من شده و بر روی مبلمان جای
گرفتند، تفاوت عظیمی را در چهره‌ی منزل خود حس کردم.

شاید باورتان نشود اما انتخاب کوسن می‌تواند رنگ و
بوی جدیدی به دکوراسیون شما بخشیده و نقش مهمی در شادابی و نشاط منزل شما داشته
باشد. اما معیارهای انتخاب کوسن مناسب چیست؟ برای خریدن کوسن مناسب منزل خود،
ابتدا به این شش سؤال پاسخ دهید.

ادامه مطلب

استفاده از کوسن در دکوراسیون
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

استفاده از کوسن های جذاب در دکوراسیون داخلی

کوسن ها راهی آسان برای گرم تر کردن فضا هستند.آنها به محیط گرما، بافت و شخصیت میدهند و با هزینه ای اندک می توانید برای تغییر دکوراسیون خود از آنها استفاده کنید.آنها در انواع و اقسام رنگها، سایزها و از جنس های مختلف تولید می شوند .

ادامه مطلب