مدرسه متفاوت
ادامه مطلب
فضای آموزشی و کتابخانه

این سیزده مدرسه متفاوت را بشناسیم (بخش دوم)

همانطور که در بخش اول این مطلب گفتیم پایه و اساس آموزش، خلاقیت و نوآوری است. نوآوری در آموزش‌وپرورش می‌تواند از روش‌های متفاوتی ایجاد شود و علاوه بر سیستم آموزشی، معماری و دکوراسیون داخلی مدارس نیز نیازمند نوآوری هستند. در ادامه این مطلب به سراغ مدارس متفاوت دیگری رفته‌ایم که با طراحی هوشمندانه خود، دانش‌آموزانی خلاق، با بهره هوشی بالا را برای زندگی واقعی آماده و آن‌ها را توانمند و پخته وارد جامعه کرده‌اند. با این ۷ مدرسه مدرن در ادامه بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

سیزده مدرسه متفاوت
ادامه مطلب
فضای آموزشی و کتابخانه

این سیزده مدرسه متفاوت را بشناسیم (بخش اول)

پایه و اساس آموزش، خلاقیت و نوآوری است. نوآوری در آموزش‌وپرورش می‌تواند از روش‌های متفاوتی ایجاد شود مانند به کارگیری مجموعه‌ای از فن‌آوری‌ها، روش‌های آموزشی جدید و یا بازدیدهای میدانی. حتی نوآوری ممکن است در مواردی با هنجارهای اجتماعی ‌در تضاد باشد. نوآوری می‌تواند در یک مدرسه‌ای در منطقه فقیرنشین در لاگوس نیجریه اتفاق بیفتد و یا در مدرسه‌ای پیشرفته در استکهلم سوئد. در ادامه این مطلب و همچنین بخش دوم مطلب به مدارس متفاوتی اشاره می‌کنیم که دارای نوآوری و خلاقیت در سیستم آموزشی، معماری و دکوراسیون خود هستند، مدارسی که حضور در آن‌ها می‌تواند هر کودک و نوجوانی را سر ذوق بیاورد، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

مدارس مدرن
ادامه مطلب
فضای آموزشی و کتابخانه

مدارس مدرن : اهمیت فضا در آموزش دانش آموزان خردسال

مدرسه "English for Fun"  در سال ۲۰۱۱ در اسپانیا با هدف آموزش زبان انگلیسی با روش های مدرن و سرگرم کننده به دانش آموزان با وضعیت های مختلف روانشناسی و جسمانی تاسیس شده است.  این مدرسه که بر اساس رویکرد فلسفی رجیو امیلیا طراحی شده فضایی نوآورانه دارد و در طراحی آن استفاده از خلاقیت، تخیل و حواس پنجگانه مد نظر قرار گرفته شده است .

ادامه مطلب