میزهای ایکیا
ادامه مطلب
books

یک تیر و دونشان با میزهای ایکیا

یک محصول و چند کاربرد؛ با کمی نوآوری می‌توانید از هر جز از مبلمان خود یک محصول جدید بسازید. هم در هزینه‌ها صرفه جویی می‌کنید هم مبلمانی منحصر به خودتان را دارید که نمونه‌اش را کسی نمی‌تواند در فروشگاه‌ها پیدا کند. محصولات ایکیا به سبب مدولار و استاندارد بودن ابعادشان این قابلیت را دارند که به آسانی و با ترکیب چند میز و صندلی یک محصول جدید از آن‌ها ساخت. اینجا چند نمونه از میزهای چندکاربردی این شرکت را برایتان معرفی کردیم. گرچه این این کمپانی در جهان به سبب ارزان بودن محصولاتش شناخته می‌شود؛ اما شاید اینجا و به دلیل تفاوت ارزش واحدهای پولی کمی گرانتر از تولیدات داخل باشد. با این حال نگران نباشید. شما هم می‌توانید ‌با کمی خلاقیت با برخی از قطعات مبلمان منزلتان محصولات جدیدی بسازید و با یک تیر چند نشان بزنید. پس حتی اگر محصولات ایکیا را ندارید اینجا را بخوانید تا از این ایده‌ها برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون منزل و محیط کارتان استفاده کنید.

ادامه مطلب

12 محصول پرفروش ایکیا
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

دوست دارید بدانید ۱۲ محصول پرفروش ایکیا در ۳۰ سال اخیر در انگلیس کدامند؟

ایکیا از زمان تأسیس خود در سال ۱۹۸۷ در انگلستان تاکنون همواره معرف مبلمانی ساده، سبک، ارزان قیمت و کاربردی بوده است، پس جای تعجب ندارد که این غول عرضه مبلمان طی سه دهه گذشته اغلب خانه‌های شبه‌جزیره اسکاندیناوی را به تصرف خود درآورده باشد. این موضوع سبب شده تا این کمپانی پرآوازه ۱۲ محصول پرفروش خود طی ۳۰ سال گذشته در انگلستان را معرفی کند. این محصولات از لوازم ساده ای نظیر ظروف آشپزخانه و پتوهای اطفای حریق تا مبل راحتی و قفسه نگهداری را شامل می شوند.

ادامه مطلب

محصولات ایکیا برای سگ و گربه‌ها
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

ایکیا اولین سری محصولات خود برای سگ و گربه‌ها را به بازار روانه کرد

حتما تا به حال درباره ایکیا شنیده‌اید. یکی از معروفترین برند‌ها در حوزه طراحی مبلمان و وسایل منزل. این برند مشهور به تازگی جدیدترین محصولات خود را روانه‌ی بازار کرده. محصولاتی مخصوص حیوانات خانگی که برای اولین بار در ایکیا ساخته و توزیع شده‌اند. این خبر برای بسیاری از طرفداران ایکیا که حیوانات خانگی دارند بسیار هیجان انگیز است. ایکیا با داشتن طراحان حرفه‌ای و محققان و دامپزشکان مجرب، به بررسی، طراحی و ساخت ابزار و وسایل مورد نیاز زندگی حیوانات پرداخته است.

ادامه مطلب