نکات خرید مبلمان
ادامه مطلب
راهنمای خرید

راهنمای جامع خرید مبلمان

تغییر دکوراسیون منزل از جمله مواردی است که معمولا یک یا چند بار در طی سال انجام می شود البته گاهی این تغییر دکوراسیون بیشتر به صورت جزئی و با جا به جایی وسایل و یا افزایش و کاهش اقلام کوچک صورت می گیرد و گاهی نیز که برای برخی چند سال یک بار و برای برخی سال به سال است.

ادامه مطلب

نشیمن معروف
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

نشیمن های محبوب برای خانه شما (۲)

چه به دنبال سبک های مدرن باشید و چه از طرح های سنتی خوشتان بیاید مدل های بسیار متنوعی از صندلی ها برایتان وجود دارد. قبل از خرید کردن بهتر است این دو مقاله را بخوانید و صندلی مناسب خود را پیدا کنید تا در میان انواع بیشمار مبل و صندلی های موجود در بازار سرگردان نشوید.

ادامه مطلب

صندلی معروف
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

نشیمن های محبوب برای خانه شما (۱)

صندلی ها قطعاتی از مبلمان هستند که وجودشان در هر خانه ای ضروری است و به راحتی می توان با تعویض آنها فضا را تغییر داد و جلوه ای نو به خانه بخشید.

ادامه مطلب

میل
ادامه مطلب
راهنمای خرید

راهنمای خرید مبل

مبل یک قطعه مبلمان نرم است که برای نشستن مورد استفاده قرار می گیرد و در گروه نشیمن ها می گنجد. یک ست مبلمان معمولا شامل یک یا دو مبل چندنفره و تعدادی تک نفره یا صندلی می شود. مبل وام واژه ای فرانسوی است.

ادامه مطلب

مبل تختخواب شو
ادامه مطلب
راهنمای خرید

مزیت های مبل تختخواب شو

چرا باید مبل تختخواب شو خرید و چرا این مدل مبل از کاناپه عادی بهتر است؟ شاید شما هیچ وقت به خرید مبل تختخواب شو فکر نکرده باشید.

ادامه مطلب

مبل
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

از مبل مخمل و کاغذ دیواری گلدار تا پرده پر طاووسی در خانه رمانتیک

از کاغذ دیواری با طرح طلایی و مبل های مخملی گرفته تا پرده طرح پر طاووس درجای جای این خانه لوکس، جلوه ای رومانتیک و پر زرق و برق سایه افکنده است.

ادامه مطلب

طراحی صنعتی

مبل

Masquespacio ، طراح خلاق اسپانیایی اهل والنسیا ، مبلمان زیبایی به نام “قارچ سمی” را طراحی و با همکاری شرکت اسپانیایی مبلمان Missana تولید نموده است . این مجموعه زیبا حاصل تلاش وهمکاری دو سالانه ی آنها می باشد.

ادامه مطلب