گران‌ترین مبلمان راحتی دنیا
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

گران‌ترین مبل‌های راحتی دنیا را بشناسید

برای بسیاری از ما مبل راحتی نماد زیبایی و شکوه اتاق نشیمن است. در واقع مبل راحتی به دلیل ابعاد قابل توجه خود فضای زیادی از دکوراسیون اتاق نشیمن را به خود اختصاص می‌دهد و از این رو نیز توجه زیادی را نیز به خود جلب می‌کند؛ بنابراین چندان جای تعجب ندارد که میزان قابل توجهی از بودجه ما در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی صرف خرید مبل راحتی می‌شود؛ اما گاهی مبل‌های راحتی به دلیل ظرافت در طراحی، مواد مصرفی و شیوه ساخت از چنان زیبایی و جلوه‌ای برخوردارند که خود تبدیل به یک اثر هنری می شوند و افرادی که علاقه مند به برخورداری از امکانات لوکس هستند و یا علاقه مندان به گردآوری یا خرید و فروش آثار هنری  آنها را به قیمت های بسیار گزافی خریداری می کنند. این مبل‌ها که گاه قیمت آنها به چند میلیون دلار می‌رسد معمولاً به تعداد زیادی تولید نمی‌شوند. در زیر با چند نمونه از این مبلمان خاص آشنا می شوید. 

ادامه مطلب

همه چیز درباره انواع مبل و کاناپه
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

همه چیز درباره انواع مبل و کاناپه (قسمت اول)

بی‌شک شما نیز می‌دانید که انتخاب یک مبل راحتی و کاناپه از میان طرح‌ها و سبک‌های گوناگون کاری مشکل و نیازمند مهارت است. در واقع اینکه چه جنسی و چه سبکی را برای مبلمان منزل خود انتخاب کنید نیازمند کمی تجربه و دانش است که گاه به قیمت خرید یک مبلمان نامناسب به دست می‌آید. ما اما در این مطلب کوشیده‌ایم تا شما را با سبک‌های گوناگون مبلمان و جزئیاتی که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید آشنا کنیم.

ادامه مطلب

چسترفیلد مبل راحتی کلاسیک و مدرن
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

چسترفیلد، این مبل راحتی کلاسیک و درعین‌حال مدرن

اگر در بازار مبلمان چرخی بزنید با محصولاتی مواجه می‌شوید که سال‌هاست از طراحی آنها می‌گذرد اما همچنان همانند روز نخست تولید می شوند. یکی از این طرح های ماندگار مبل چسترفیلد نام دارد که به عنوان یک مبلمان ماندگار در سراسر دنیا شناخته می‌شود. نمونه‌های مختلفی از این مبل با ابعاد گوناگون و پارچه‌های متنوع طراحی می‌شوند و این روزها در میان انواع مبل و کاناپه خرید مبلمان چسترفیلد از رونق فراوانی یافته است. چسترفیلد مبلی است که قابلیت تطبیق‌پذیری با فضاهای گوناگون را دارد و طراحی آن هیچ گاه قدیمی نمی شود.
در ادامه به بررسی مبل چسترفیلد از گذشته تاکنون و انواع مدل‌ها و کاربردهای آن در فضاهای گوناگون می‌پردازیم.

ادامه مطلب

کاناپه اتاق نشیمن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

کاناپه اتاق نشیمنتان از شما می‌گوید!

زمانی که از دکوراسیون داخلی صحبت می‌کنیم، معمولا به‌دنبال این هستیم که زیبایی بیشتری را وارد فضای منزلمان کنیم و محیط چشم‌نوازتری را در اختیار داشته باشیم. به‌غیر از این‌ها راحتی نیز همیشه جزء جدایی ناپذیری از طراحی دکوراسیون داخلی‌ست. اما آن‌چه که باید در نظر داشته باشیم این است که دکوراسیون داخلی چیزی بیش از این‌هاست. دکوراسیون باید طوری باشد که نشانی از شخصیت شما داشته باشد. هر آن‌چه که در منزلمان  استفاده می‌کنیم نشان دهند‌ه‌ی علایق و سلایق و روحیات ماست. کاناپه نیز یکی از مهم‌ترین عناصر در فضای اتاق‌نشیمن و به‌طبع دکوراسیون داخلی هر خانه‌ای‌ست. انواع مختلفی از کاناپه‌ها وجود دارد که ممکن است انتخاب را برای ما سخت کند. اگر بخواهیم بهترین آن‌ها را برای فضای اتاق نشیمنمان در نظر بگیریم، بهتر است بدانیم که هر یک چه حرفی درباره‌ی ما برای گفتن دارند. هر کاناپه با سبک خاصی از دکوراسیون هماهنگی دارد. پس بهتر است که هنگام انتخاب آن درباره‌ی سبک‌های دکوراسیون داخلی و آن‌چه که بیشتر با سلیقه‌ی ما هماهنگ است نیز اطلاعاتی داشته باشیم. در مطلب درباره‌ی آن‌چه کاناپه اتاق نشیمنتان از شما می‌گوید صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب