مبل تک در دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

جادوی مبل تک در دکوراسیون داخلی

محدودیت مساحت خانه‌ها از معضلاتی است که تقریباً در هر جای دنیا مردم با آن مواجه‌ اند. در ایران نزدیک به یک دهه است که خانه‌ ها با ابعادی کوچک ساخته می‌ شوند تا از قیمتی پایین‌ تر و متناسب با توان خرید مشتریان برخوردار باشند. اما این کاهش مساحت دست و پای خانه‌ داران برای خرید یک ست کامل مبلمان را می‌ بندد. گاهی آنچه در بازار و فروشگاه‌ ها زیبا و جذاب به چشم می‌ آید با ورود به خانه به علت عدم تناسب با محیط ذوق خریدار را کور می‌ کند. گاهی نیز می توان از یک دست مبل کامل برای تجهیز فضا استفاده کرد ولی حاصل دکوراسیونی معمول می شود که در آن رد پای خلاقیت و سلیقه صاحبخانه کمتر به چشم می خورد.

ادامه مطلب

اتاق نشیمن بدون کاناپه
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۱۰ ایده برای اتاق نشیمن بدون کاناپه

بدون شک مبل یا کاناپه یکی از ملزومات هر اتاق نشیمنی است و بودنش باعث گرمی و صمیمیت هر چه بیشتر در فضا می شود اما گاهی به هر دلیلی ممکن است نخواهیم در این فضا از مبل یا کاناپه استفاده کنیم.
اما چرا؟!

ادامه مطلب

10 چیدمان متفاوت در دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۱۰ مدل مبل تک برای ۱۰ چیدمان متفاوت در دکوراسیون داخلی

یک مبل تک چندین کاربرد و هدف در دکوراسیون خانه دارد. اولین و شاید مهم‌ترین آن‌ها این است که یک جای نشستن اضافه بر مبلمان ست و عادی خانه ایجاد می‌کند و به‌عنوان یک فضای نشستن دوم شناخته می‌شود.

دلیل دوم این است که مبل‌های تکی می‌تواند رنگ و بافتی متفاوت و زیبا به اتاق شما اضافه کند. این ویژگی موجب تکمیل دکوراسیون خانه شما می‌شود. به همین علت صندلی‌های تکی اهمیت بسزایی در دکور یک خانه دارند. بخصوص که می‌توانند به‌عنوان یک نقطه کانونی در خانه به کار برده شوند. در ادامه به شما ۱۰ مدل از مبل‌های تک را معرفی می‌کنیم تا هنگام خرید این مبل با شناخت بهتر، مدل مناسب‌تر برای خانه خود را تهیه کنید.

ادامه مطلب

مبل تک در دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

استفاده از مبل تک در دکوراسیون داخلی منزل

محدودیت مساحت خانه‌ها از معضلاتی است که تقریباً در هر جای دنیا مردم با آن مواجه‌اند. در ایران نزدیک به یک دهه است که خانه‌ها...

ادامه مطلب