مبل تک در دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

جادوی مبل تک در دکوراسیون داخلی

محدودیت مساحت خانه‌ها از معضلاتی است که تقریباً در هر جای دنیا مردم با آن مواجه‌ اند. در ایران نزدیک به یک دهه است که خانه‌ ها با ابعادی کوچک ساخته می‌ شوند تا از قیمتی پایین‌ تر و متناسب با توان خرید مشتریان برخوردار باشند. اما این کاهش مساحت دست و پای خانه‌ داران برای خرید یک ست کامل مبلمان را می‌ بندد. گاهی آنچه در بازار و فروشگاه‌ ها زیبا و جذاب به چشم می‌ آید با ورود به خانه به علت عدم تناسب با محیط ذوق خریدار را کور می‌ کند. گاهی نیز می توان از یک دست مبل کامل برای تجهیز فضا استفاده کرد ولی حاصل دکوراسیونی معمول می شود که در آن رد پای خلاقیت و سلیقه صاحبخانه کمتر به چشم می خورد.

ادامه مطلب

اتاق نشیمن بدون کاناپه
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۱۰ ایده برای اتاق نشیمن بدون کاناپه

بدون شک مبل یا کاناپه یکی از ملزومات هر اتاق نشیمنی است و بودنش باعث گرمی و صمیمیت هر چه بیشتر در فضا می شود اما گاهی به هر دلیلی ممکن است نخواهیم در این فضا از مبل یا کاناپه استفاده کنیم.
اما چرا؟!

ادامه مطلب

مبل
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

از مبل مخمل و کاغذ دیواری گلدار تا پرده پر طاووسی در خانه رمانتیک

از کاغذ دیواری با طرح طلایی و مبل های مخملی گرفته تا پرده طرح پر طاووس درجای جای این خانه لوکس، جلوه ای رومانتیک و پر زرق و برق سایه افکنده است.

ادامه مطلب

گردش در بازار مبلمان منزل
ادامه مطلب
راهنمای خرید

گردش در بازار مبلمان منزل همراه با خوگر (قسمت دوم)

تنوع بی‌نظیر مبلمان منزل در بازار موجب سردرگمی خریداران هنگام انتخاب می‌شود. در واقع مبلمان منزل به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که مبل راحتی تنها یکی از بخش‌های آن به شمار می‌رود. با این وجود مبل‌های راحتی نیز خود به دسته‌های متعددی تقسیم می‌شوند. در قسمت پیش به بررسی برخی مبل‌های جمع‌وجور، توگو و ست‌های راحتی رنگارنگ و متفاوت پرداختیم. اما هرچه به گشت‌وگذار خود در بازار ادامه دادیم با طرح‌های جدید با کاربری‌های متنوع‌تر برخوردیم. در نتیجه تصمیم گرفتیم که در این قسمت نیز به بررسی دیگر گونه‌های مبل راحتی بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

بازار مبلمان منزل
ادامه مطلب
راهنمای خرید

گردش در بازار مبلمان منزل به روایت خوگر (قسمت اول)

گردش در بازار مبلمان منزل با تنوع و تعدد فراوان محصولات داخلی و خارجی، قطعاً شما را حیرت‌زده خواهد کرد. این حیرت به‌طور حتم با کمی ابهام و سردرگمی همراه خواهد بود، چراکه ما با مجموعه وسیعی از مبل‌ها مواجه می‌شویم و با وجود فضای محدود خانه خود به‌سختی می‌توانیم از انتخاب آنها صرف نظر کنیم. در واقع ما به هنگام خرید مبلمان در جنس، فرم و حتی کارایی محصول موردعلاقه خود نیز با تشکیک روبرو هستیم و این موضوع انتخاب مبلمان منزل را به کاری سخت و طاقت‌فرسا بدل می‌کند. نتیجه آنکه تصمیم گرفتیم در این سری مقالات به بررسی محصولات موجود در فروشگاه خوگر بپردازیم و آنها را به لحاظ فرم، کارایی، جنس و قیمت مقایسه و دسته‌بندی کنیم. با خوگر همراه باشید.

ادامه مطلب

10طراحی مدرن برای مبلمان
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

۱۰طراحی مدرن و استثنایی برای مبلمان

طراحان مبلمان های مدرن تلاش بر طراحی مبلمان هایی با ایده های تازه دارند. مبلمان هایی که فضای کمتری را اشغال کنند یا در عین حال بتوانند چندین کارایی داشته باشند. هدف اصلی آنها استفاده از مواد اولیه ی مرغوب با مناسب ترین هزینه است. ایجاد طیف های رنگی جذاب و استفاده از کمترین قطعات برای ساخت مبلمان از دیگر اهداف آنها می باشد.
برای مثال یک تخت که بتواند به مبل تبدیل شود و یا طراحی یک صندلی یا پوف… بسته به نیاز شما.
ما نسلی هستیم که تلاشمان بر آن است از زمان و مکان حداکثر استفاده را ببریم. پس چرا برای محیط کار یا زندگیمان از مبلمان هایی که می توانند چندین قابلیت را هم زمان داشته باشند استفاده نکنیم؟در اینجا چندین ایده ی بسیار خلاقانه برای الهام گرفتن شما از نمونه مبلمان های طراحان برتر دنیا گردآوری شده است.

ادامه مطلب