مبل تختخوابشو در دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

مبل تختخوابشو را چگونه در دکوراسیون به کار ببریم؟

مبل‌ های تختخوابشو امروزه محبوبیت بسیاری را کسب کرده‌اند مخصوصا در بین کسانی که در سوئیت‌ها و یا آپارتمان‌های بسیار کوچک زندگی می‌کنند.

ادامه مطلب

ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

چگونه یک مبل تختخوابشوی راحت داشته باشیم؟

معمولاً بچه ها دوست دارند در مقابل تلویزیون دراز بکشند و کارتون تماشا کنند مبل های تختخوابشو بهترین گزینه در این مواقع هستند.

ادامه مطلب

گردش در بازار مبلمان
ادامه مطلب
راهنمای خرید

گردش در بازار مبلمان منزل به روایت خوگر (قسمت سوم)

انتخاب مبلمان منزل مناسب برای فضای نشیمن یکی از دغدغه‌های اصلی ما محسوب می‌شود. جدا از طرح و سبک مورد علاقه، مقوله‌ای که موجب سردرگمی در انتخاب محصول مناسب می‌شود تعداد قطعات مبلمان و چینش‌های امکان‌پذیر آنهاست. در واقع ما با توجه به این قسمت از سری بررسی‌های مبلمان منزل، تلاش کرده‌ایم تا شما را با ست‌ها و نیم‌ست‌های مقرون‌به‌صرفه موجود در بازار و مناسب برای فضاهای مختلف آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

استفاده از مبل تختخواب‌شو
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

استفاده از مبل تختخواب‌شو، در کجا و چگونه؟

مبل‌های تختخواب‌شو، امروزه محبوبیت بسیاری را کسب کرده‌اند. این مبل‌ها در بین کسانی که در سوئیت‌ها و یا آپارتمان‌های بسیار کوچک زندگی می‌کنند، طرفداران بسیاری دارند. به‌غیر از این، آن‌ها جایگزین بسیار خوبی برای رختخواب‌هایی هستند که بزرگتر‌هایمان برای مهمان در خانه نگه می‌داشتند. رختخواب‌ها بسیار جاگیر هستند و جابه‌جا کردنشان هم کار زیاد آسانی نیست. همچنین این روزها، اکثر ما عادت به‌ خوابیدن روی زمین نداریم و مبل‌های تختخواب‌شو با طراحی‌های جدیدشان، تشک‌های راحت و دیگر امکاناتی که در اختیار ما قرار می‌دهند، محصولات راحت‌تری برای خواب هستند. البته این تنها کاربرد یک مبل تختخواب‌شو نیست. ما می‌توانیم از این محصولات در زندگی روزمره نیز استفاده‌ کنیم. اگر به‌هر دلیلی لازم باشد که اتاق‌خوابتان را به سالن‌نشیمن منتقل کنید، مبل‌ تختخواب‌شو به‌کمک شما می‌آید. مثلا خیلی از ما دوست داریم که آخر شب‌ها، جلوی تلویزیون دراز بکشیم و فیلمی را تماشا کنیم. اگر در اتاق‌نشیمن منزلتان از یک مبل‌ تختخواب‌شو استفاده کنید و آن‌را طوری قرار دهید که به‌راحتی امکان باز و بسته کردنش را داشته باشید، می‌توانید بدون دردسر و با راحتی بیشتری این‌کار را انجام دهید. دیگری خبری از کمردرد و گردن‌درد، از کمبود جا و کلافگی نخواهد بود. و اما اینکه این مبل‌ها را در کجا و چگونه استفاده کنیم، شاید سوال خیلی از شما باشد. در این مطلب به این سوال پاسخ می‌دهیم. 

ادامه مطلب