خوگر، رسانه رسمی دیجیتال نمایشگاه های هدکس و کیتکس
ادامه مطلب
سایر

خوگر، رسانه رسمی دیجیتال نمایشگاه های هدکس و کیتکس

هفتمین دوره نمایشگاه برندهای برتر مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی (هدکس) و دوازدهمین دوره نمایشگاه برندهای برتر مبلمان و تجهیزات نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار (کیتکس) ۱۴ بهمن ماه در محل مرکز نمایشگاهی ایران مال شروع به کار کرد. طی یک تفاهم میان پلتفرم خوگر و برگزارکنندگان نمایشگاه، خوگر به عنوان رسانه دیجیتال این نمایشگاه با آن همکاری می کند.
 

ادامه مطلب

چیدمان مبلمان
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

راهنمایی برای چیدمان مبلمان در فضاهای نامتعارف

چیدمان مبلمان برای بسیاری از ما یک معضل بزرگ است. البته این کار در خانه‌های بزرگ و جادار که فضای کافی دارند می‌تواند به آسان تر صورت پذیرد اما با فضاهای نامتعارف باید چه کرد؟ در این مطلب راه‌حل‌هایی کارآمد برای این مشکل را با شما درمیان می‌گذاریم تا از این پس بدون نگرانی بتوانید در هر فضایی به بهترین شکل ممکن مبلمان خود را بچینید.

ادامه مطلب

12 محصول پرفروش ایکیا
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

دوست دارید بدانید ۱۲ محصول پرفروش ایکیا در ۳۰ سال اخیر در انگلیس کدامند؟

ایکیا از زمان تأسیس خود در سال ۱۹۸۷ در انگلستان تاکنون همواره معرف مبلمانی ساده، سبک، ارزان قیمت و کاربردی بوده است، پس جای تعجب ندارد که این غول عرضه مبلمان طی سه دهه گذشته اغلب خانه‌های شبه‌جزیره اسکاندیناوی را به تصرف خود درآورده باشد. این موضوع سبب شده تا این کمپانی پرآوازه ۱۲ محصول پرفروش خود طی ۳۰ سال گذشته در انگلستان را معرفی کند. این محصولات از لوازم ساده ای نظیر ظروف آشپزخانه و پتوهای اطفای حریق تا مبل راحتی و قفسه نگهداری را شامل می شوند.

ادامه مطلب