انواع مبل و کاناپه
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

همه چیز درباره انواع مبل و کاناپه (قسمت دوم)

این روزها قیمت بالای لوازم منزل از جمله مبل راحتی و کاناپه و کاهش امکان تعویض مداوم آنها موجب شده تا خریداران علاوه بر زیبایی توجه زیادی به کیفیت و طول عمر این محصولات نیز داشته باشند. در واقع آنها ناچارند در هنگام خرید به نکات زیادی از جمله اندازه مناسب، سبک، جنس روکش و الیاف به کار رفته در بدنه مبلمان دقت کنند و همین موضوع سبب می‌شود تا خرید مبلمان برای برخی مشتریان به کاری مشکل و وقت گیر بدل شود. این مشکل سبب شد تا ما در قسمت قبل به معرفی انواع سبک‌های رایج مبلمان بپردازیم و در این قسمت نیز پیرامون نکاتی نظیر اندازه، جنس و الیاف مبلمان صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب

همه چیز درباره انواع مبل و کاناپه
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

همه چیز درباره انواع مبل و کاناپه (قسمت اول)

بی‌شک شما نیز می‌دانید که انتخاب یک مبل راحتی و کاناپه از میان طرح‌ها و سبک‌های گوناگون کاری مشکل و نیازمند مهارت است. در واقع اینکه چه جنسی و چه سبکی را برای مبلمان منزل خود انتخاب کنید نیازمند کمی تجربه و دانش است که گاه به قیمت خرید یک مبلمان نامناسب به دست می‌آید. ما اما در این مطلب کوشیده‌ایم تا شما را با سبک‌های گوناگون مبلمان و جزئیاتی که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید آشنا کنیم.

ادامه مطلب

قرینه سازی با مبل راحتی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

قرینه سازی با مبل راحتی، نامتعارف اما جذاب

قرینه سازی، به معنی حفظ تعادل با قرار دادن دو عنصر هم وزن در مقابل یکدیگر است. در طراحی دکوراسیون داخلی، با قرار دادن مبل راحتی به آسانی می‌توانید به تقارن برسید، اما باید توجه داشته باشید که این مبلمان چگونه و کجا قرار می‌گیرند.

ادامه مطلب

انتخاب مبل راحتی
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

نکات کلیدی برای انتخاب مبل راحتی

تنوع محصولات عرضه‌شده بازار از یک سو و سردرگمی خریداران و نداشتن معیار درست از سوی دیگر گاهی موجب می‌شود که علیرغم پرداخت هزینه بالا...

ادامه مطلب

طراحی داخلی رستوران la condesa
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

طراحی داخلی رستوران la condesa

گروه PLASMA NODO در شهر کلمبیایی مدلین، طراحی داخلی رستوران جدیدی به نام la condesa را به اتمام رسانده است.یکی از ویژگیهای خاص این رستوران این است که فضاهای غذاخوری با فضاهای اجتماعی ترکیب شده است.

ادامه مطلب