ادامه مطلب
تابستان

مبلمان تابستانی خود را بسازید ۲

اگر در ساخت وسایل چوبی مهارت دارید نیاز نیست برای تهیه مبلمان یا دیگر وسایل به بازار بروید و برای خرید آن هزینه زیادی بپردازید. در این مقاله چندین وسیله چوبی هیجان انگیز معرفی می کنیم که ساختشان بسیار راحت است. با تهیه چند تخته چوب، چسب و میخ می توانید این وسایل را در خانه درست کنید واز آن لذت ببرید.

ادامه مطلب

ادامه مطلب
تابستان

مبلمان تابستانی

بعضی افراد عاشق گرما هستند و بعضی علاقه زیادی به هوای گرم این روزها ندارند، شما از کدام دسته اید؟ چه از گرما گریزان باشید چه تمام روزهای سرد زمستان را با تصور گرمای تابستان و رفتن به ساحل وآفتاب گرفتن سپری کرده باشید، به احتمال زیاد به خوراکی های تابستانی علاقه دارید. اصلا مگر می شود کسی عاشق طعم بستنی نباشد! آیا تا به حال کسی را دیده اید که فکر هوس انگیز خوردن هندوانه خنک در فصل گرما مدهوشش نکند؟ تا به حال شنیده اید که کسی از رنگ و طعم بی نظیر توت فرنگی بدش بیاید؟ چه عاشق گرما باشید، چه از آن گریزان بعید می دانم کسی با خوراکی های تابستانی میانه خوبی نداشته باشد اما با مبلمان خوراکی تابستانی یا بهتر بگویم با مبلمان تابستانی چطور هستید؟

ادامه مطلب

مبلمان تابستانی خود را بسازید!
ادامه مطلب
تابستان

مبلمان تابستانی خود را بسازید!

تا به حال به این فکر کرده اید که شما هم می توانید مبلمان تابستانی مورد علاقه خود را بسازید؟ اگر به کارهای دستی علاقه دارید خواندن این مقاله کمک زیادی به شما خواهد کرد. نکته مهم درباره این مقاله این است که مواد اولیه ساخت این وسایل  ارزان و در دسترس است و شما برای ساخت صندلی بر اساس راهکار موجود در آن، به سابقه نجاری یا مهارت در کار با مواد نیاز ندارید. تنها کافی است به اطراف خود نگاهی بیندازید اکثر مواد اولیه ساخت وسایل را خواهید یافت. ما به شما کمک خواهیم کرد که مبلمان تابستانی دلخواهتان را بسازید.

ادامه مطلب