برندهای برتر مبلمان ایتالیایی
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

با برندهای برتر مبلمان ایتالیایی آشنا شوید

بر اساس مقاله‌ای که در ماه جولای سال ۲۰۱۷ در مجله Pambianco منتشر شد،  مبلمان ایتالیایی رشدی بی‌سابقه را تجربه کرده است.
در این سال، غول‌های تولیدکننده مبلمان این کشور توانسته‌اند گردش مالی خود را به طور میانگین ۸.۴ درصد افزایش دهند. در صدر این فهرست، کمپانی Natuzzi قرار دارد که با وجود کاهش ۶.۴ درصدی سود خود ( از ۴۸۹ به ۴۵۷ میلیون یورو ) همچنان جایگاه نخست را در اختیار دارد.
رده‌های بعدی نیز به برندهای Molteni  و Poltrona Frau تعلق دارد که توانسته‌اند با گردش مالی ۳۶۶ و ۳۲۰ میلیون یورو، حدود ۱۴.۷٪ و ۶.۷٪ به سود سالانه خود بیفزایند. این پیشرفت قابل توجه موجب شد تا شما را با برترین برندهای تولیدکننده مبلمان ایتالیایی آشنا کنیم.

ادامه مطلب

تختخواب تاشو
ادامه مطلب
اتاق خواب

تختخواب تاشو

با افزایش جمعیت، فضای آپارتمان ها روبروز کوچکتر می شود.یکی از مشکلات اصلی در آپارتمانهای امروزی کمبود فضای کافی برای کمد لباس و نگهداری از لوازم شخصی است.یک اتاق خواب خوب باید به همان اندازه ایی که فضای آرام و دلپذیر برای استراحت و آسایش فراهم می کند، دارای فضای کافی برای حرکت و نگهداری وسایل شخصی و لباسها هم باشد. بنابراین بهترین راه حل برای داشتن فضای کافی در اتاق خواب استفاده از تختخواب تاشو است.

ادامه مطلب