مبلمان اداری برای فضاهای کاری مدرن
ادامه مطلب
فضای اداری

نسل جدیدی از مبلمان اداری برای فضاهای کاری مدرن

محیط‌های کاری مدرن و امروزی نیازهایی متفاوت با گذشته دارند. تولیدکنندگان مبلمان اداری نیز به درستی دریافته‌اند که برای همگرایی با تقاضای مخاطب امروز، باید روش‌های جدیدی را در تفکر طراحی امتحان کنند. در همین راستا کمپانی اسپانیایی ACTIU چندسالی است که به تولید محصولاتی متفاوت برای فضای اداری می‌پردازد. این کمپانی فلسفه جدیدی از رفاه کارکنان و افزایش بهره‌روی را در طراحی مبلمان دنبال می‌کند. فلسفه‌ای که مطابق با آن، ویژگی‌های «تعاملی» و «احساسی» بودن محصول و دکوراسیون مدنظر قرار می‌گیرد. ارگونومی، چندکاره بودن و انعطاف پذیری نیز موضوعاتی هستند که طراحان این کمپانی بر روی آن‌ها تمرکز دارند. یکی از مجموعه‌ مبلمان‌های شرکت ACTIU که پیشگام این فلسفه است "cool working" نام دارد که برای اولین بار در نمایشگاه سال ۲۰۱۶ orgatec در آلکاته از آن رونمایی شده است. با محصولات متنوع و نوآورانه این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

صنعت مبلمان اداری آمریکا
ادامه مطلب
فضای اداری

هرمان میلر، غول کهنه کار صنعت مبلمان اداری آمریکا

در صنعت مبلمان اداری نام‌هایی حضور دارند که شنیدن آنها یادآور محصولاتی با طراحی متفاوت و البته با کیفیت است. بی‌شک یکی از این نام‌ها شرکت هرمان میلر (Herman miller) است که دهه‌هاست به تولید مبلمان و محصولات اداری می‌پردازد و نه تنها در بازار مبلمان آمریکا بلکه در سایر کشورهای جهان نیز شناخته شده است. این شرکت در طول بیش از یک قرن فعالیت خود طرح‌های منحصر به فردی را ارائه کرده که هر کدام پیشرفتی چشمگیر در زمینه خود محسوب می‌شدند. این موضوع سبب شد تا در این نوشتار به معرفی این برند معتبر جهانی بپردازیم. 

ادامه مطلب

ست مبلمان اداری
ادامه مطلب
راهنمای خرید

۵ ست مبلمان اداری که می‌تواند فضای اداری شما را تحسین برانگیز کند

پیش از آنکه بحث را آغاز کنیم، این سؤال از خود بپرسید که زیبایی محیط کاری تا چه میزان برای شما اهمیت دارد؟ به نظر می‌رسد که در دنیای امروز، به همان اندازه که چیدمان محیط خانه مهم است، دکوراسیون محیط کاری نیز اهمیت دارد. اگر قرار باشد طی سال‌های متوالی به‌طور روزانه ساعات طولانی را در یک محیط به فعالیت کاری بپردازید، دکوراسیون و چیدمان عناصر مختلف در آن همانند منزل و اتاق خوابتان اهمیت پیدا می‌کند. با این حال، عناصر دکوراتیو مورد استفاده در یک محیط اداری، کاملاً با فضای منزل متفاوت است. در چنین فضایی، مبلمان اداری اعم از میز و صندلی و کتابخانه بیش از هر چیز دیگر، مورد نیاز و توجه قرار می‌گیرد. در نتیجه تناسب این وسایل با یکدیگر به لحاظ ابعاد، فرم و رنگ در ایجاد فضایی دلپذیر نقشی مؤثر دارد. این موضوع سبب شده تا طراحان مبلمان اداری تصمیم به ساخت ست‌هایی هماهنگ و جذاب بگیرند.

ادامه مطلب