نسل جدید مبلمان اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

نسل جدید مبلمان اداری Knoll برای دکوراسیونی به انعطاف صحنه تئاتر

دیوید راکول (David Rockwell) طراح و معمار برجسته آمریکایی و بنیان‌گذار گروهی با همین نام تجارب خود در زمینه طراحی را به کار بسته و یک مجموعه مبلمان اداری به نام Rockwell Unscripted را برای برند Knoll طراحی کرده است. او که بیشتر به طرح‌های خود برای سالن‌های نمایش خیابان برادوی مشهور است، تلاش کرده تا مبلمانی را طراحی کند که به شرکت‌ها اجازه دهد سریعاً فضای کاری خود را بر اساس نیازهای متنوع خود تغییر دهند.

ادامه مطلب

جدیدترین صندلی اداری
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

استیل کیس از جدیدترین صندلی اداری خود رونمایی کرد

استیل کیس (Steelcase) یکی از قدیمی ترین برندهای فعال در زمینه مبلمان اداری است که بیش از یک قرن از تأسیس آن می‌گذرد. این شرکت در طی دهه‌های گذشته محصولات ماندگار فراوانی به بازار عرضه کرده که هر یک سبکی جدید و منحصر به فرد را در طراحی مبلمان اداری ابداع کرده‌اند. ظاهراً استیل کیس در سال ۲۰۱۸ نیز قرار است با یک محصول جدید طرفداران خود را شگفت‌زده کند. این برند به‌تازگی از یک صندلی اداری  به نام SILQ و با کارایی بالا رونمایی کرده است که در ادامه این مطلب با آن بیشتر آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب

مزایای فضای کار گروهی
ادامه مطلب
فضای اداری

مزایای فضای کار گروهی در مقابل چیدمان اداری به سبک قدیمی

امروزه در بسیاری از شرکت‌های بزرگ، فضاهای کار گروهی جایگزین چیدمان سنتی و قدیمی ادارات شده‌اند. فضاهایی که در عین سادگی، جذابیت و گاهی شلختگی...

ادامه مطلب