چیدمان اتاق نشیمن
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

راه‌هایی برای چیدمان اتاق نشیمن بدون مبل و کاناپه!

دلایل مختلف و بسیاری وجود دارد که شما را از گذاشتن مبل و کاناپه در اتاق نشیمن منصرف می‌کند و در نتیجه کاربرد مبل برای شما کم‌رنگ‌تر می‌شود. ممکن است اتاق نشیمن منزل شما کوچک باشد و فضای لازم برای مبلمان و کاناپه نداشته باشد. یا اینکه ترجیح می‌دهید از وسایلی که مخصوص نشستن هستند و می‌توانند جای خالی کاناپه را پر کنند، استفاده کنید. در این مطلب با راه‌های مختلف جهت جایگزینی مبلمان و کاناپه با اشیاء جذاب و پرکاربرد دیگر آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب

چیدمان مبلمان اتاق نشیمن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۷ نکته در چیدمان مبلمان اتاق نشیمن

چیدمان مبلمان در اتاق نشیمن خانه، تأثیر مستقیمی بر فضای اتاق دارد. در چگونگی قرار دادن مبلمان در این اتاق، نکات مختلفی دخیل هستند که حین دکوراسیون می‌بایست حتماً به آنها توجه شود.

ناگفته نماند که مدل و سایز مبلمان و همچنین بزرگی و کوچکی فضای اتاق نشیمن در چینش مبلمان نیز بسیار مؤثر است. علاوه بر این باید دقت داشته باشید که نحوه چیدن مبلمان متناسب با دکوراسیون کل اتاق و وسایلی باشد که در اطراف مبلمان قرارگرفته‌اند، تا بتوانند به‌عنوان مکمل یکدیگر عمل کنند.

 در این مقاله به ۷ نکته اساسی برای چیدن مبلمان و فضای اتاق، خواه از بعد راحتی آسایش و خواه از جنبه معاشرتی چون گپ زدن با دوستان و اعضای خانواده، اشاره خواهیم کرد. دانستن و اعمال این نکات، تغییرات محسوسی را در خانه ایجاد می‌کند.
 

ادامه مطلب