گران‌ترین مبلمان راحتی دنیا
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

گران‌ترین مبل‌های راحتی دنیا را بشناسید

برای بسیاری از ما مبل راحتی نماد زیبایی و شکوه اتاق نشیمن است. در واقع مبل راحتی به دلیل ابعاد قابل توجه خود فضای زیادی از دکوراسیون اتاق نشیمن را به خود اختصاص می‌دهد و از این رو نیز توجه زیادی را نیز به خود جلب می‌کند؛ بنابراین چندان جای تعجب ندارد که میزان قابل توجهی از بودجه ما در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی صرف خرید مبل راحتی می‌شود؛ اما گاهی مبل‌های راحتی به دلیل ظرافت در طراحی، مواد مصرفی و شیوه ساخت از چنان زیبایی و جلوه‌ای برخوردارند که خود تبدیل به یک اثر هنری می شوند و افرادی که علاقه مند به برخورداری از امکانات لوکس هستند و یا علاقه مندان به گردآوری یا خرید و فروش آثار هنری  آنها را به قیمت های بسیار گزافی خریداری می کنند. این مبل‌ها که گاه قیمت آنها به چند میلیون دلار می‌رسد معمولاً به تعداد زیادی تولید نمی‌شوند. در زیر با چند نمونه از این مبلمان خاص آشنا می شوید. 

ادامه مطلب

انتخاب مبل راحتی
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

نکات کلیدی برای انتخاب مبل راحتی

تنوع محصولات عرضه‌شده بازار از یک سو و سردرگمی خریداران و نداشتن معیار درست از سوی دیگر گاهی موجب می‌شود که علیرغم پرداخت هزینه بالا...

ادامه مطلب

تخت کنار استخر
ادامه مطلب
فضای باز

تخت کنار استخر

با شروع فصل گرما می توان به تبعیت از تغییر فصل با طبیعت همگام شد.انسان‌ها موجوداتی عاطفی، تأثیرگذار و تأثیرپذیر هستند.تماشای طبیعت و تصاویر لذت‌بخش می‌تواند انسان را تحت تأثیر قرار دهد و خلق و خوی او را بهتر کند.بهترین سبک زندگی برای افراد داشتن تنوع سالم در زندگی است.این تنوع را می‌توان با انجام فعالیت‌های لذت‌بخشی مانند ورزش به ویژه شناایجاد کرد.وجود یک استخر آب در کنار شما سبب طراوت فضا و بهبودحس زیبایی می گرددو با استراحت روی تختی در کنار آن می توانید از زیبایی های طبیعت بهره مند گردید.

ادامه مطلب

عکس مبل راحتی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

عکس مبل راحتی

یکی از مهمترین گام های دکوراسیون اتاق نشیمن استفاده از سرویس مبل راحتی خوب است. دراین مقاله ۱۰عکس مبل راحتی متفاوت را که می تواند برای ایجاد یک فضای فانتزی و متفاوت الهام بخش باشدبرای شما درنظر گرفته ایم:

ادامه مطلب