دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۸ نکته کلیدی برای خرید یک مبل راحتی

درهنگام ورود به یک منزل معمولاً اولین جایی که به چشم می‌آید و در آن پذیرایی و گفت و گو صورت می گیرد، اتاق نشیمن است. خانه خود را در نظر بگیرید، حتی اگرچند اتاق در خانه داشته باشید، جایی که در آن روح زندگی جریان دارد نیز همین فضای اتاق نشیمن است؛ پس در دکوراسیون آن باید نهایت سلیقه را به کار برد چراکه اتاق نشیمن محل آرامش و استراحت اهل خانه است. انتخاب و خرید یک  مبل راحتی مناسب برای استراحت و حتی دور همی دوستانه، یکی از مهم‌ترین گام هایی است که می‌تواند اتاق نشیمن شما را به بهترین جای خانه تبدیل کند تا نه‌تنها خودتان از بودن در آن لذت ببرید بلکه مهمانانی که به خانه‌ی شما می‌آیند هم از نشستن روی آن احساس آرامش داشته باشند. پس برای خرید مبل راحتی هیچ‌وقت عجله نکنید بلکه با اطلاعات کامل به خرید بروید. اگر قصد خرید مبل راحتی ایده آل و مناسب با فضای دکوراسیون منزلتان را دارید این مطلب را از دست ندهید.

ادامه مطلب

جدیدترین مبلمان
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

جدیدترین مبلمان

مبلمان های زیر جدیدترین مبلمانهای هستند که توسط Juno Jeon طراح هلندی با هدف ایجاد حس وحالی زنده در اشیا طراحی شده اند.شاید ایده ی طراحی زیاد جدید نباشد اما کانسپت کار یعنی ایجاد نوعی حس زنده بودن و رفلکس به محیط ، جذاب است.

ادامه مطلب

مدل مبل
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

مدل مبل

معماران مبتکر و طراحان داخلی با استعداد ،معمولا دنبال طراحی وسایلی هستند که بتوانند فضاهای کوچک را به محیطهای جمع و جور و راحتی تبدیل کنند.مجموعه مبلمانی که در زیر می بینید تنها با چند تغییر کوچک،تغییر کاربری داده و برای فضاهای مختلف از قبیل نشیمن ،اتاق خواب،ناهارخوری و… قابل استفاده می باشد.

ادامه مطلب

مبلمان انعطاف پذیر
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

مبلمان انعطاف پذیر

با الهام از ویژگی انعطاف پذیری آکاردئون Chishen Chiu، طراح تایوانی محصولی را خلق کرده است که علاوه بر اینکه نوعی دکور محسوب می شوداز آن به عنوان مبلمان نیز می توان استفاده کرد. این مبل کاغذی با استفاده از کاغذ کرافت ساخته شده است.

ادامه مطلب